Хто куди, а хокей на старт?

04 жовтня 12:49
Переглядів: 292
хокей

Крах Професіональної хокейної ліги України засвідчує, що старт чемпіонату країни опиняється під загрозою зриву. Це вже другий рік поспіль. Минулого року ФХУ зуміла запустити першість. На старт вийшло шість команд. Однак в нинішній ситуації про готовність поборотися за звання чемпіона заявило три колективи. Усі вони у хокеї новачки: «Генерали» з Києва рік тому, як позбувся аматорського статусу. А «Витязь» (Харків) і ХК «Кременчук» не мають досвіду виступів у подібному рівні. Та, якби там не було золоті, срібні та бронзові нагороди знайдуть своїх господарів. За такої ситуації призери не вилітають.

Однак таку кількість учасників в ФХУ вважають у ФХУ замалою для початку змагань.

Іншим командам, які могли б поповнити лігу з різних причин не до хокею. «Найзаможніший» — «Донбас» «розпустив» своїх гравців. «Компаньйон» — чинний чемпіон, втратив спонсора. «Сокіл» — найтитулованіша команда України з 1963 року не пропустила жодного «внутрішнього» чемпіонату, але заявки досі не скерував. Амбіційний «Білий барс», фарм-клуб «Донбасу» взагалі не подає ознак життя.

Ще гірша ситуація у нашому Львові. «Сватання» у польському чемпіонаті завершилось невдалою спробою. Львів’яни наварили «каші», якою поляки ледь не подушилися.

Тож під час зібрання представників українських клубів вирішили, що старт ЧУ сезону 2014/2015 розпочнеться не пізніше, ніж через 21 день після появи четвертого учасника…

Але розробники чемпіонату планують провести ще регіональні турніри, переможці яких у подальшому розіграють титул національного чемпіона.

Тож хокей в Україні продовжує жити, хоча його пульс все трудніше прощупується.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: