Хто виборов звання "Краще спортивне село" Тернопільської області?

17 вересня 15:00
Переглядів: 331
Спорт

У Скалаті вихідними відбулась спартакіада "Краще спортивне село".

Захід відбувся з метою популяризації фізичної культури і спорту серед сільського населення Тернопільської області, залучення населення до регулярних занять в оздоровчих групах і спортивних секціях, впровадження фізичної культури і спорту у повсякденний побут працівників сільськогосподарських підприємств різних форм власності, мешканців сільської місцевості та підвищення особистої ролі працівників органів місцевого самоврядування у виконанні завдань з розвитку фізичної культури і спорту.

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

спартакіади "Краще спортивне село Тернопільщини", присвяченої Дню фізичної культури та спорту                                                        

Взяло участь спортсменів – 280 осіб.

Команд – 14

Видів спорту – 10

МІНІ-ФУТБОЛ

1 місце – село Старий Нижбірок Гусятинського району

2 місце – село Вікторівка Козівського району

3 місце – смт. Вишнівець Збаразького району

ВОЛЕЙБОЛ (чоловіки)

1 місце – село Великі Гаї Тернопільського району

2 місце – село Ковалівка Монастириського району

3 місце – село Переволока Бучацького району

ПЕРЕТЯГУВАННЯ КАНАТА

1 місце – село Вікторівка Козівського району

2 місце – село Іванків Борщівського району

3 місце – село Гаї Кременецького району

ГИРЬОВИЙ СПОРТ

1 місце – Володимир Боровський, село Іванків Борщівського району

2 місце – Василь Свідрук, село Гаї Кременецького району

3 місце – Василь Радзібаба, село Переволока Бучацького району

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

(чоловіки)

1 місце – Віталій Бойко, село Великі Гаї Тернопільського району

2 місце – Андрій Слотвінський, село Іванків Борщівського району

3 місце – Андрій Казмірук, село Гаї Кременецького району

 (жінки)

1 місце – Юлія Свирида, село Курівці Зборівського району

2 місце – Ірина Непіп, село Переволока Бучацького району

3 місце – Марія Вйонзик, село Ковалівка Монастириського району

ШАХИ

(чоловіки)

1 місце – Богдан Касіян, село Добрівляни Заліщицького району

2 місце – Олег Новиченко, село Іванків Борщівського району

3 місце – Зіновій Савицький, село Великі Гаї Тернопільського району

(жінки)

1 місце – Ольга Дрожджак, село Вікторівка Козівського району

2 місце – Антоніна Глуха, Великі Гаї Тернопільського району

3 місце – Ольга Боднар,село Переволока Бучацького району

ШАШКИ

(жінки)

1 місце – Любов Борецька, смт. Вишнівець Збаразького району

2 місце – Юлія Антонів, село Старий Нижбірок Гусятинського району

3 місце – Марія Слободян, село Голгоча Підгаєцькогорайону

(чоловіки)

1 місце – Зіновій Польовий,село Курівці Зборівського району

2 місце – Василь Федчишин, село Голгоча Підгаєцького району

3 місце – Руслан Лук’янчук, село Іванків Борщівського району

АРМСПОРТ

1 місце – Юрій Нижник,село Іванків Борщівського району

2 місце – Василь Свідрук, село Гаї Кременецького району

3 місце – Степан Шуя, село Ковалівка Монастириського району

ДАРТС

1 місце – Людмила Андрійчук, село Курівці Зборівськогорайону

2 місце – Світлана Дутчак, село Голгоча Підгаєцького району

3 місце – Ірина Сметана, село Вікторівка Козівського району

СТРІЛЬБА

(змагання серед сільських та селищних голів)

(чоловіки)

1 місце – Михайло Гошомський, село Добрівляни Заліщицького району

2 місце – Михайло Страдомський, село Гаї Кременецького району

3 місце – Василь Паламар, село Іванків Борщівського району

 (жінки)

1 місце – Віра Коропецька,село Вікторівка Козівського району

2 місце – Ольга Кузьма, село Курівці Зборівського району

3 місце – Марія Барановська, село Колодіївка Підволочиського району

ПІДСУМКОВА ТАБЛИЦЯ

спартакіади «Краще спортивне село Тернопільщини»,

присвяченої Дню фізичної культури та спорту

І місце   – село Іванків Борщівського району - 132

ІІ місце  – село Великі Гаї Тернопільського району - 130

ІІІ місце  – село Вікторівка Козівського району - 130   

4 місце   – село Старий Нижбірок  Гусятинського району - 124

5 місце   – село Переволока Бучацького району - 123

6 місце   – село Курівці Зборівського району - 114

7 місце   – смт. Вишнівець Збаразького району - 112

8 місце   – село Ковалівка Монастириського району - 111

9 місце   – село Біла Чортківського району - 107

10 місце – село Колодіївка Підволочиського району - 99

11 місце – село ГаїКременецького району - 98

12 місце – село Добрівляни Заліщицького району - 91,5

13 місце – село Голгоча Підгаєцького району  - 87,5

14 місце – село Іванівка Теребовлянського району - 82 

Бережанський, Лановецький  та Шумський райони участі у спортивних змаганнях не брали.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити