Хто виявиться швидше і чи будуть побиті рекорди Львівського велотреку?

29 листопада 16:00
Переглядів: 168
Велоспорт

30 листопада, о 14:00 год. на велотреку Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України (СКА), за підтримки управління молоді, сім'ї та спорту Львівської міської ради, відбудеться тестовий заїзд двох супер-швидкісних вело-мустангів: молодий 63-х зубий італійський жеребець проти 75-ти зубого бувалого модернізованої конструкції тандему.

Технічну підтримку здійснює команда Одеського Національного Політехнічного Університету.

Як повідомляють організатори:, «Планується три заїзди на двох велосипедах: спочатку проїдемо короткі дистанції і який велосипед виявиться швидше  той і поїде на стандартну дистанцію. Беруть участь два велосипеди: один стандартний спортивний, а інший модернізований з тандему (конструкція власної розробки)».

«Велосипедний туризм і велоспорт є досить популярним серед населення не лише у Львові, а й по всій Україні. Прекрасним є те, що велосипеди постійно модернізуються та удосконалюються. Ми радо підтримаємо ініціативу тестових заїздів та встановлення нового  рекорду»,- зазначив Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї  та спорту.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: