Хто знищує футбол на Тернопільщині?

12 лютого 11:26
Переглядів: 298
нива

ФК Нива знову на межі зникнення. Хто ж винен у цьому та чи можливо уникнути розпуску відомої тернопільської команди?

Упродовж всього 2013 і 2014 років керівництво ФК Нива на чолі з почесним президентом клубу Валентином Хоптяном (він же і славнозвісний губернатор Тернопільщини), генеральним директором Автанділом Мдінарадзе та Ігорем Яворським, котрий очолює тренерський штаб, обіцяло повернути команду до вищої ліги, побудувати нову тренувальну базу та дитячу академію, залучити місцевих вихованців.

Що ж маємо сьогодні?

Команда виступає в Першій лізі, тренувальної бази так і не збудували, хоча пан Хоптян обіцяв виділити 1,5 млн гривень на її будівництво. Не залучили і місцевих футболістів. А автобус, який за словами Хоптяна, був придбаний для команди, насправді орендується у перевізника. Не маючи головного інвестора, постає питання, чи буде взагалі існувати команда!

Також читайте:Як фанатам врятувати "Ниву"?

При цьому Валентин Хоптян запевнив вболівальників Ниви, що клуб буде продовжувати фінансуватись. Не зважаючи на такі заяви Валентина Антоновича, востаннє футболісти отримували зарплату ще у вересні, до того ж їм не виплатили ні преміальних, ні лікарняних.

Підтвердив таку інформацію Ігор Яворський. В одому із своїх інтерв’ю він розповів про те, що з президентом клубу немає зв’язку, а також про те, що футболісти, які на контракті в клубі, зараз знаходяться в інших командах на переглядах.

А Автанділ Мдінарадзе, який займався керівництвом клубу, за рішенням Хоптяна взагалі відсторонений від команди.

Тому перспектива, що Нива таки буде врятована, дуже невтішна. У зв’язку з тим, що президент клубу наобіцявши повне фінансування команди, цього не зробив, обманутими залишились і футболісти, і вболівальники. Пан Мдінарадзе, котрий займався керівництвом команди, довів до такого стану клуб, що немає порозуміння між президентом та тренерським штабом, чіткої інфраструктури, яку обіцяли для футболістів і немає менеджменту для клубу.

З того часу, як Ігор Яворський очолив тренерський штаб, він не залучив до команди достатню кількість місцевих вихованців, з яких можна було б формувати основу клубу і чекати на вирішення фінансових питань.

Як знайти вихід із ситуації і зберегти команду?

  1. Основу команди мають складати місцеві вихованці.
  2. Фінансування команди має бути чітке, прозоре і від офіційних інвесторів.
  3. ФК має бути не політичним проектом.
  4. Потрібно створити наглядову раду серед вболівальників команди.

Нива МАЄ ЖИТИ!

Разом і до кінця!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: