Кільчицький і Підручний недало виступили в індивідуальній гонці

03 грудня 22:19
Переглядів: 265
підручний кільчицький

Уже в першій особистій гонці сезону збірна України здобуває подіум!

Те, що Сергію Семенову не вдалося зробити разом з партнерами по змішаній естафеті, він з лишком надолужив в індивідуальній гонці!

Ще після міксту Сергій говорив, що велике коло для індивідуалки йому підходить набагато краще, ніж спринтерське. І гонка довела, що словами на вітер наш біатлоніст не впадає. Семенов прекрасно налаштувався на гонку і в досить складних вітрових умовах зумів обмежитися одним промахом. Але ще приємніше Сергій здивував швидкістю на дистанції, не поступаючись багатьом більш іменитим суперникам. Нагородою за це для українського спортсмена став кращий результат на Кубку світу - друге місце! І другий подіум у кар'єрі!

Обіграти Семенова зміг тільки Еміль Свендсен. Пам'ятається, тільки ледачий на початку минулого сезону не рахував дні, скільки ж Еміль не може вразити всі мішені в гонці - не важливо: спринт це чи старт з чотирма рубежами. І ось на самому старті нового сезону - смачна відповідь скептикам: перемога в індивідуальній гонці з єдиною з 101 учасника абсолютної стрільбою! Клуб зеро!

Цікава боротьба йшла за третє місце. Відразу чотири суперника вмістилися в інтервалі восьми секунд, а трохи швидше конкурентів виявився чех Міхал Шлезінгр.

Серед антигероїв гонки головний - "жовтомайочник" француз Мартен Фуркад. Переможець минулорічного Кубка світу вже в першому лежанні отримав чотири хвилини штрафу і, встаючи, дивився на тренера: чи варто продовжувати? Нічого доброго з продовження не вийшло: шість підсумкових промахів і десять (!) хвилин відставання від переможця! Природно, ні про які кубкові очки в таких умовах мови бути не могло.

Серед решти українців блискучий результат, як для дебютанта, вдався Артему Тищенко - у другій у своїй кар'єрі гонці Кубка світу (першим був - спринт в Антхольці у попередньому сезоні) наймолодший учасник нашої чоловічої збірної заробив місце в заліковій зоні: 37-е місце! Третім серед українців з заліковим результатом для Кубка націй став Віталій Кільчицький, він фінішував 60-их.

Завтра на дистанцію індивідуальної гонки вийдуть дівчата.

1. Еміль Свендсен (0 + 0 + 0 + 0) 53:25.6
2. Сергій Семенов (0 + 1 + 0 + 0) +1:17.6
3. Міхал Шлезінгр (0 + 0 + 1 + 0) +2:08.3
...
37. Артем Тищенко (1 + 0 + 0 + 1) +6:35.9
60. Віталій Кільчицький (2 + 2 + 1 + 0) +8:34.2
68. Дмитро Підручний (0 + 3 + 1 + 1) +9:30.0
83. Сергій Седнєв (2 + 2 + 0 + 1) +10:48.4

Повні результати гонки

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: