Кіт і Горішна перемогли на одному диханні

10 квітня 15:33
Переглядів: 239
Вільна боротьба
5 золотих і 4 бронзові медалі вибороли вихованки Львівського училища фізичної культури на юніорському чемпіонаті України з боротьби, який 7 квітня 2014р. розпочався у Харкові.

На одному диханні провели свої поєдинки студентки Тетяна Кіт (ІІ курс) та Лілія Горішна (ІІІ курс) – у всіх вони здобули дострокові перемоги. У вирішальному поєдинку вагової категорії до 55кг Таня поклала на лопатки Аліну Харченко з Полтави, а Ліля у вазі до 51кг не дала жодних шансів Олені Кремзер з Херсона – 11:0 (технічна перемога).
 
Впевнено виглядали на харківських килимах і вчорашні випускниці Оксана Гергель та Наталія Мазур (обидві вип. 2011р.). У фінальній сутичці за чемпіонство вагової категорії до 59кг Оксанаперемогла Тетяну Омельченко з Донецька 6:2, а Наталя у вазі до 67кг – землячку Софію Боднар 8:4.
 
У ваговій категорії до 48кг чемпіонкою України стала Богдана Ящук (вип. 2011р.). У фіналі Богдана виявилась сильнішою за донечанку Тетяну Корнєєву 5:2.

Бронзові нагороди юніорської першості в активі Анастасії Ямнюк (в/к до 44кг), Ірини Остапук (55кг), Євгенії Гончарук,Вікторії Лукінської (59кг).
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: