"Класик" Андрій Антонюк "заднім" поклав всіх у Запоріжжі

30 січня 22:25
Переглядів: 320
Андрій Антонюк

Тернопільський борець греко-римського стилю Андрій Антонюк став переможцем  XIX міжнародного турніру серед юніорів, присвяченого пам’яті майстра спорту СРСР Євгена Трухіна. У більшості сутичок наш борець здолав суперників за допомогою феєричних кидків, які оцінюються найвищим балами. За таку продемонстровану майстерність вихованець Андрій Телебана отримав відзнаку «За кращу техніку».

У змаганнях взяли участь 157 борців з 24 міст Литви, Молдови, Росії та України. Передювілейний, дев’ятнадцятий турнір був традиційно сильним за складом, напруженим за напруженням сутичок, і в силу його проведення за новими правилами, більш видовищним, ніж попередні.

Найкраще зі всіх тернопільських борців виступив срібний призер минулорічного чемпіонату світу Андрій Антонюк. Лідер збірної України всі сутички закінчив достроково. Вже у перших двох поєдинках він показав всім своїм суперникам, що перебуває у досить таки хорошій фізичній формі. Київський та запорізький борці попалися на однаковий і найбільш ефектний прийом у греко-римській боротьбі – задній кидок з прогином. Третій суперник тернополянина з Маріуполя скористався незначною помилкою Андрія і здобув два бали. Після цього Антонюк знову «заднім» розпочав атаку і достроково переміг – 10:2.

У сутичці за вихід у фінал молдовському борцю знову ж таки вдалося здобути два бали. Та Андрій Антонюк у кожному з двох періодів знову виконав свій вже фірмовий кидок «заднім».

У фіналі наш атлет почав перші бали та його черговий молдовський суперник отримав травму і вже не зміг прожувати протистояння.

«На одному диханні пройшов перших дві сутички, – розповів Андрій Антонюк. – Наступні вигравав також досить впевнено. Але на інший результат навіть і не налаштовував себе. Адже попередньо пройшов досить таки серйозну підготовку. До того ж, турнір у Запоріжжі дає мені додаткові рейтингові бали».

Це перші серйозні змагання молодіжної команди Тернополя у цьому році. Поки своє ремоне лідера підтвердив Андрій Антонюк. Його результатом залишаються задоволеним у тренерському штабі.

«Звичайно, що залишитися всім не можу, – зауважив Заслужений тренер України Андрій Телебан. – Та мій підопічний Андрій Антонюк виконував поставлені завдання. Десь дві незначних помилки були допущені, але вони не були фатальними у загальному результаті. »

Інші тернополяни Олександр Паласюк, Станіслав Паляниця і Олександр Новачок у Запоріжжі закінчили боротьбу на перших етапах змагань.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: