Клод Юнес – за крок від "бронзи" Євро-2016

23 червня 14:30
Переглядів: 553
Клод Юнес

Випускник Львівського державного університету фізичної культури Клод Юнес показав найкращий результат серед українських рапіристів на чемпіонаті Європи з фехтування у польському місті Торунь. Йому не вистачило буквально одного уколу, щоб зробити гучну сенсацію й завоювати «бронзу».

У 1/16 фіналу український рапірист одним уколом обіграв австрійця Рене Пранца, а потім – вибив товариша по збірній киянина Андрія Погребянка – 15:10. У 1/4 фіналу за право стояти на п’єдесталі пошани чемпіонату Європи Клод боровся з представником німецької збірної Андре Саніта. Українець упродовж усього поєдинку лідирував, але на останніх хвилинах бою, коли перемога була фактично в кишені у львів’янина, Андре Саніта зумів зрівняти рахунок і нанести вирішальний укол. Відтак, протистояння Юнес – Саніта завершилося з рахунком 15:14 на користь німецького спортсмена.

Також кольори українського прапора на цих змаганнях захищали аспірант ЛДУФК Ростислав Герцик і магістрант цього ж вишу Пилип Колесніков. Ростислав склав зброю в 1/16 фіналу, програвши Йоханнесу Пошарнігу з Австрії (9:15), а Пилип – не подолав груповий етап чемпіонату.

Офіційний сайт Федерації фехтування України (nffu.org.ua).

Чемпіонат Європи-2016 (Торунь, Польща). Рапіра. Чоловіки. Особиста першість: 1. Тимур Сафін (Росія); 2. Ерван Ле Пешу (Франція); 3. Джорджіо Авола (Італія); 3. Андре Саніта (Німеччина); …8. Клод Юнес (Україна); …10. Андрій Погребняк (Україна); …36. Ростислав Герцик (Україна); …61. Пилип Колесніков (Україна).