Кльоц і Швед допоможуть "Карпатам" у матчі з "Чорноморцем"

08 травня 17:50
Переглядів: 126
швед

У вчорашньому інтерв’ю офіційному сайтові Федерації футболу України наставник юнацької збірної, вкомплектованої гравцями не старшими 19-ти років Олександр Головко покроково пояснив плани підготовки команди до еліт-раунду європейської першості. Турнір українці розпочнуть 14 травня поєдинком проти господарів, збірної Боснії і Ґерцеґовини. Власне, дзвінок до тренера ми робимо для того, щоб вияснити деякі не висвітлені у вчорашньому матеріалі наших колег деталі.

- Олександре Борисовичу, серед викликаних вами 20-ти футболістів є двоє гравців основного складу «Карпат» - Дмитро Кльоц і Мар’ян Швед. Збір розпочинається 9 травня, а 10-го львів’яни грають гру чемпіонату проти «Чорноморця»…

- Не приховую, проблеми з pапрошенням були. І перемовини з керівництвом клубу відбулися. Зійшлися на тому, що Діма з Мар’яном відбудуть у розташування збірної після матчу з «Чорноморцем».

- Також у списку збірників є екс-капітан юнацької команди донецького «Шахтаря» Олександр Зінченко, котрий зараз виступає за російську «Уфу» і на початку березня говорив, що збирається прийняти російське громадянство…

- Зізнаюся, не читав, про що Сашко говорив раніше. Я з ним спілкувався по телефону й інформацію черпаю з перших вуст. Зінченко запевнив, що він українець і хоче грати за нашу збірну. Саме сьогодні (розмова відбувалася близько 12:00 8 травня – авт.) після матчу чемпіонату Росії з «Уралом» Олександр має прилетіти до Києва.

- Інформації про суперників за еліт-раундом маєте достатньо?

- Так. Детально вивчили гру боснійців, з якими зустрічатимемося в першому турі. Як і всі балканські команди, вони добре працюють з м’ячем. З рівними за силами суперниками Боснія грала «на нуль», що свідчить про добру роботу в обороні. Також там є гравці, які здатні мислити нестандартно. Маємо бути до цього готовими. Про поляків і чорногорців теж інформація є, але з їх грою зможемо додатково ознайомитися вже в ході турніру, у перших двох турах.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: