Клубна картка "Карпат": нова програма лояльності для вболівальників

15 липня 16:51
Переглядів: 102
ФК Карпати Львів

У середу, 16 липня, стартує традиційний продаж абонементів на новий сезон. Однак цього разу, окрім безкоштовного входу на стадіон та постійного місця на ньому, уболівальники зможуть отримати нову клубну картку, що включатиме в себе цілий пакет знижок на товари та послуги нових офіційних партнерів ФК «Карпати».

Клубна картка, розміром зі звичайну кредитку, дозволить уболівальникам «зелено-білих» економити в ресторанах, кнайпах та інших розважальних закладах. Протягом цього року перелік офіційних партнерів клубу зростатиме, а сама система лояльності удосконалюватиметься. На час старту продажу абонементів, до клубної програми лояльності приєдналися ресторани «Грушевський», «Панська чарка», «Дель Песто», «Старий паб», спортивний бар «Фан клаб», готель «Ірена» та арт-готель «Модерн», аквапарк «Пляж» та спортивно-оздоровчий центр «Софія», стоматологічна клініка «Рікота», мережа аптечних закладів «3 і», центр сімейного дозвілля «Булька», пейнтбольний клуб «Хантер», мережа таксі «Браво», мережа кінотеатрів «Кінопалац», мережа магазинів «Фанат».

Для того аби скористатися знижкою, достатньо буде просто показати клубну картку на вході до закладу, на рецепції чи під час розрахунку. Картки такого характеру не будуть іменними, вони матимуть лише ідентифікаційний номер.

Для уболівальників, які купуватимуть абонемент на новий сезон, такі картки видаватимуться безкоштовно. Натомість фани, які не звикли відвідувати стадіон під час кожного поєдинку, зможуть придбати цю картку за 50 гривень.

Інформація про офіційних партнерів ФК «Карпати», адреси закладів та розміри знижок, уболівальники зможуть довідатися на спеціальних флаєрах, що додаватимуться до абонемента та клубної картки, а також на офіційному сайті клубу у розділі «Клубна картка». ФК «Карпати» сподівається, що нова програма лояльності зможе полегшити життя нашим відданим уболівальникам і додати їм більше радості та усмішок.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: