Клуби Прем'єр-ліги "полюють" за футболістами ФК Тернопіль?

16 січня 22:25
Переглядів: 363
фк тернопіль

Муніципальний футбольний клуб з Тернополя після майже півторамісячної відпустки 21 січня розпочне підготовку до другої частини сезону-2012/13. Як вдалося дізнатись ФК тернопіль до нових футбольних баталій готуватиметься виключно в межах Тернопільської області.

 Дебютант другої ліги ФК Тернопіль став об’єктом особливої уваги скаутів інших клубів, адже після першого етапу сезону посідає третє місце у турнірній таблиці.

 Не секрет, що ФК Тернопіль, який фінансується здебільшого з міської казни, має один з найменших клубних бюджетів, а його гравці отримують одні з найнижчих заробітних плат. Тому тренерам і керівництву клубу вкрай складно зберегти нинішній склад команди, а особливо її лідерів. Так, нещодавно головний тренер Ниви Ігор Яворський озвучив зацікавленість у послугах чотирьох футболістів муніципального клубу — кращого бомбардира ліги Богдана Семенця, майстра спорту міжнародного класу Василя Чорного, піднападника Ігоря Козелка та майстра виконання штрафних ударів Віталія Богданова.

 Є цікавість до футболістів ФК Тернопіль і з боку клубів Першої та навіть Прем’єр-ліги. Враховуючи те, що найбільш високооплачуваним гравцям тернопільський клуб навряд чи зможе запропонувати кращі умови по контракту, та й по діючих контрактах на сьогодні футболісти не отримали всіх коштів за 2012 рік, тому можна говорити, що кілька з них залишать ФК Тернопіль. І першими на черзі в цьому списку стоять атакувальний півзахисник Ігор Козелко та воротар Роман Данкович…

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: