Кличко за очками виграв у Дженнінгса

26 квітня 08:49
Переглядів: 565
кличко

Стаття розміщена в рамках блогу : Бокс - новини та відео боксерських поєдинків

Чемпіон світу у суперважкій вазі українець Володимир Кличко захистив свої чемпіонськи титули у бою з американцем Браянтом Дженнігсом у Нью-Йорку.

За підсумками 12 раундів усі три судді віддали перемогу українцю двічі з рахунком 116:111 та 119:109. Для Кличка ця перемогла стала 64-ю на професійному ринзі при 53-х нокаутах.

Для Кличка-молодшого цей поєдинок виявився, напевно, найважчим після бою з- Девідом Хеєм, що пройшов вісім років тому. Незвжаючи на свій шестирічний стаж в професійному боксі, Дженнігс виявився гарним панчером. У бою з Кличко він був швидким, гарно захищався й інколи добре атакаував. Хоча, будь Браянт активніше та винахідливіше саме в атаці, то у Кличка-млодшого були б набагто більші проблеми, ніж розсічення під лівим оком, отримане після черговго нирка американця.

Перший раунд і майже весь бій Володимир проводив обережно. У другій трьохвилинці Володимир спробував підключити свою праву руку у бій і відразу пройшла гарна "двієчка". Узагалі з правою рукою у Кличка в цьому бою були проблеми, чи то від стилю суперника, чи то були ще якісь інші варіанти. Дженнігс завдяки своєю більшому розмаху рук намагався піднирювати і вдарити таким собі своєрідним "кросом". Багато цих ударів не проходило, але Кличку доводилося добре оборонятися. Не давав американець шансів Кличку добре задіяти і свої фірмові клінчі.

У цілому, клас українця в цьому поєдинку був очевидно вищий. Це і цілком зрозуміло, якщо зважати на той факт, що Дженнінгс лише в 24 роки розпочав займатися боксом, а Кличко у цьому віці вже був олімпійським чемпіоном та володарем титулу за версією WBO.

Протягом усього бою Кличко своєю лівою добре пробивав Дженнгіса, заробляючи очки, але для нокауту чи навіть нокдауну цього була замало. Потрібна була серія більше, ніж з двох ударів, а вона рідко проходила завдяки гарному захисту американця та його рухливості.

У шостому та восьомому раунді Браянт двічі влучив у Кличка і це завдало українцю певного дискомфорту. В 10 раунді суддя знімає з Кличка бал за затримку суперника. У чемпіонських раундах справжньої "заруби" не вийшло. Кличко не дав своєму супернику шансів в атаці, а сам довів бій до логічного для себе та суддів завершення.

Після оголошення результатів Дженнінгс не був обурений рішенням рефері, але зазначив, що не погоджується з виставленими рахунками і вонм мали би бути більш щільним.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: