"Ключову роль відіграє наша реалізація", – головний тренер франківського "Урагану" про матч з "ЛТК-ІнБев-НПУ"

13 жовтня 22:00
Переглядів: 126
Ураган

Цієї суботи, 15 жовтня, івано-франківський “Ураган” зійдеться з об’єднаною командою “ЛТК-ІнБев-НПУ” (Луганськ/Житомир/Київ). “Дракони” налаштовуються на перемогу і три залікові бали.

Про підготовку до поєдинку розповів головний тренер “Урагану” Іван Скіцко у четвер, 13 жовтня, на прес-конференції. Каже, опоненти серйозні, футзал грати вміють.

“Ми зараз перейшли на тижневий мікроцикл, все йде згідно з режимом. Ключову роль відіграє наша реалізація, бо моментів створюємо багато, але точності бракує, – говорить Скіцко. – Треба перемагати, аби гравці відчували себе впевнено”.

Молодим “ураганівцям”, вважає тренер, трохи не вистачає майстерності. На його думку, найважливіше – добре готувати гравців психологічно, бо з фізикою проблем майже немає.

До івано-франківської команди приєднався досвідчений Максим Павленко. Він уже зіграв поєдинок проти київського “ХІТу”, в якому “дракони” мінімально програли – 0:1.

“Поки “четвірки” взаємодіють не дуже злагоджено, та ми працюємо. Треба набратися терпіння – результат обов’язково буде”, – впевнено каже Павленко.

Поєдинок розпочнеться о 12:00 у манежі Коледжу фізвиховання.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: