"Княжий ринок" програв у фіналі Вищої ліги

30 березня 21:40
Переглядів: 62
футзал

Львівський футзальний клуб Княжий ринок програв у фіналі Вищої ліги фінальної частини АФЛУ.

Півфінал

Княжий ринок (Львів) - Енергетик (Вінниця) 3-1

Львів’яни, у складі яких зібрана по-справжньому «зіркова» команда, першим ділом взяли під свій контроль м’яч. А от коли на паркеті з’явилася друга четвірка «княжичів», то біля воріт вінничан пішла справжня спека. Апофеозом дійства став удар Хлюбко сходу після передачі з кутового поміж ніг воротарю. За мить Батрян перекинув воротаря, але захисник встиг вибити м’яч з порожніх воріт і завадити другому голу. Вінничани отямилися ближче до середини першого тайму. Спочатку не змогли реалізувати вільний удар, зате потім безлад у штрафному львів’ян завершився ударом Чернеги у порожні ворота. На 14-й хвилині львів’яни продемонстрували зразково-показову комбінацію в дотик за участі усієї команди. Це справжній апофеоз командної гри, хоч зараз бери у підручник. За рахунку 2:0 команди відправилися відпочивати.

По перерві «Княжий Ринок» сам на себе не був схожий. Можливо хлопці вже побачили себе у фіналі і вирішили зекономити сили перед фінальним матчем. Це їм могло вилізти боком, але воротар діяв безпомилково. Майже всю силову боротьбу вигравали «енергетики», а дует Чернега-Мазур постійно тримав в остраху опонентів. На 31-й хвилині Чернега з 10-ти метрів з розвороту перевірив на міцність стійку воріт суперника. Яцишин відповів ударом з лівого флангу у хрестовину. Десь хвилини з 34-ї вінничани, які грали весь поєдинок майже одним складом, фізично підсіли і львів’яни перевели гру в потрібне їм русло. За хвилину до кінця воротар «енергетиків» почав підключатися до атак, однак це завершилося голом Хлюбко у порожні ворота.

Фінал. Вища ліга. ХІТ (Київ) - Княжий ринок (Львів) 2-0 (Корнійчук, 20 ', Борсук І., 40')

Ось ми і дійшли до головної страви дня – фіналу АФЛУ. Кияни вирішили не відходити від принципів побудови своєї гри у минулих матчах і знову стартували з агресивного високого пресингу. На 6-й хвилині Химяк підібрав м’яч, звільнився від опіки Яцишина і пробив повз з 5-ти метрів. Гострих моментів було небагато, але вийти з-під пресингу львів’яни не могли. Перед самою сиреною на перерву столичній дружині вдалося забити такий важливий перший гол. Химяк прорвався в штрафний і зробив ідеальну передачу на Корнійчука, який з 3-х метрів не мав морального права промазати.

Другий тайм відбувався за тим же шаблоном, що й перший. Медвідь і Химяк мали два момента-близнюка, коли проривалися сам на сам лівим флангом, але обидва програли дуель воротарю. Львів’янам доводилося майже безвилазно сидіти на своїй половині поля. Все ж таки минулорічна участь «ХІТа» у другій лізі чемпіонату України дуже допомогла столичній дружині у плані фізичної готовності (нагадаємо, що там всі ігри тривали по 40 хвилин чистого часу). Хлопці продовжували пресингували увесь матч, чим це і засвідчили. Після 30-ї хвилини у «Княжого Ринку» почали з’являтися напівмоменти, але щоб зрівняти рахунок цього було замало. Необхідно було щось змінювати і на 36-й хвилині «княжичі» випустили Романа Свища 5-м польовим. За хвилину до кінця Ігор Борсук поставив капітанську крапку у матчі. На останніх секундах Хлюбк мав дві супернагоди, щоб хоча б відіграти один м’яч, але не судилося. Вітаємо київський «ХІТ» із заслуженою перемогою у прем’єрному розіграші аматорської футзальної ліги України!