Колліна: "Арбітри за воротами коштували б клубам УПЛ менше 80 тисяч за сезон"

19 серпня 20:04
Переглядів: 58
Колліна

Куратор суддівського комітету ФФУ П'єрлуїджі Колліна розповів, скільки коштували б клубам асистенти арбітра за воротами в поточному сезоні.

"Рішення було прийнято Виконком ФФУ на підставі пропозиції клубів. Звичайно, комітет арбітрів, який є частиною Федерації, зобов'язаний виконувати і дотримуватися рішення, прийнятого керівним органом організації. Раз рішення прийнято, то зобов'язані його дотримуватися і повинні працювати таким чином, щоб рефері зі своїми обов'язками справлялися найкращим чином, навіть без присутності додаткових асистентів арбітра.

Так, додаткові асистенти арбітрів вимагають додаткових витрат. Але я хочу озвучити офіційні цифри. За вирахуванням допомоги, яку надає УЄФА в рамках цієї програми, витрати кожного клубу за використання додаткових асистентів арбітра в сезоні 2014/2015 мали скласти 79 871 гривня. Це по курсу гривні до євро на сьогоднішній день. Думаю, варто це знати, щоб щось обговорювати.

Те, що сталося в перші чотири туру Прем'єр-ліги, всі бачили. Були ситуації, де, можливо, додаткові арбітри змогли б допомогти головному рефері в прийнятті правильного рішення. Упевнений, що додатковий асистент арбітра міг займати кращу позицію, щоб побачити епізод. Але, повторюся, рішення прийнято, і ми зобов'язані його виконувати, роблячи свою роботу якнайкраще", - зазначив Колліна.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: