Колліна: "Плануємо ввести зникаючий спрей в УПЛ, але є проблеми з ввезенням його в Україну"

19 серпня 21:19
Переглядів: 82
Зникаючий спрей

П'єрлуїджи Колліна розповів про намагання суддівської колегії ФФУ оснастити українських арбітрів зникаючим спреєм.

"У лютому 2014-го року ми обговорювали необхідність використання зникаючого спрея. У березні було прийнято рішення використовувати цю новинку наступного сезону, тобто у сезоні 2014/15.

Поки виробляє цей гель одне аргентинське підприємство. І від самого початку були труднощі з доставкою. Але починаючи з матчу за Суперкубок, а далі на груповому етапі єврокубків і під час матчів відбору на Євро-2016 цей спрей буде використовуватись.

Національні федерації самостійно приймають рішення про використанні зникаючого спрея. Англія, Іспанія, Італія, Німеччина прийняли ці рішення. Ви навіть могли бачити, як його використовували під час матчів АПЛ.

Для того, щоб ця система запрацювала в Україні, потрібно велика кількість дозволів на ввезення продукції. До початку чемпіонату ми фізично не могли завести цей засіб в країну.

Була проблема, коли на матчі єврокубків УЄФА повинні завести цей засіб в країну. Нам довелося знаходити дивовижні рішення і це було непросто. Я вважаю, що в Україні було б добре також впровадити цю новинку, але поки ми повинні отримати можливість ввозити спрей в Україну.

Вартість спрея - 6 доларів за баночку. На матч потрібно три балончика. 10 доларів коштує кріплення для цього спрею. Не така й велика вартість, але існує проблема ввезення", - розповів Колліна.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: