Коломойський: "Хто заважає Павелку виграти вибори у чесній боротьбі?"

03 березня 02:03
Переглядів: 77
Коломойський

Президент дніпропетровського "Дніпра" Ігор Коломойський розповів, чому він вирішив балотуватися на посаду голови ФФУ. 

"Вирішив балотуватися на посаду президента ФФУ, бо побачив, що у нас тривають якісь тіньові ігри. Я не збирався балотуватися, ви бачили, це все було на останніх хвилинах. Але коли я дізнався, що знявся з невідомих причин Лубківський і знявся президент пляжного футболу Харченко, я зрозумів, що у нас в футболі знову починаються якісь тіньові ігри впливу. Все далеко від футболу, непрозоро, тому я вирішив балотуватися. Цікаво подивитися, хто мене буде змушувати, щоб я знявся. Поки ще не змушували, хоча тиждень залишився.

Кандидатура Павелка обговорювалась, вона була узгоджена з усіма. У мене особисто Павелко питав, чи не буду я проти, щоб він висувався. Я сказав, що не буду проти. Але давайте розділимо на дві частини. У нас назріла ситуація зі зміною президента федерації Конькова. Ви пам'ятаєте, як він обирався, що це супроводжувало, які були баталії. Можна по-різному оцінювати роботу Суркіса, але тоді з ним вчинили несправедливо. Я до останнього сподівався, що Григорій Михайлович теж буде балотуватися, і в чесній боротьбі ми отримаємо результат, який був сфальсифікований у 2010 і 2012 роках. Але в зв'язку з тим, що він не балотувався... Павелко спілкувався з усіма президентами клубів, і зі мною спілкувався. Я був не проти - молода амбіційна людина, тим більше з Дніпропетровська. Це жарт. (Сміється.) Я був не проти, але коли почалися тіньові ігри... Я не розумію, хто заважає Павелку виграти у чесній боротьбі. Яка необхідність була змушувати Лубківського і Харченка зніматися? Боязнь конкуренції, бажання отримати результат ще до виборів мене збентежила.

Мої шанси? Ті 42 або 47 колективних членів повинні вислухати програми, почути, хто чого хоче в футболі, оцінити заслуги у футболі і нести відповідальність перед своїм вибором. У нас в футболі одні вкладають, інші голосують. Може, вони теж будуть брати участь в утриманні клубів? За моїми відчуттями, на наступний чемпіонат може максимум десять команд залишитися.

Якщо я своїм прикладом показую іншим власникам клубів, що це можна робити (вкладати кошти у розвиток футболу) - то це одна ситуація. Якщо Павелко, який не утримує жодного клубу, буде розповідати всім, що треба вкладати гроші - подивимося, як це вийде. Ви зрозумійте, що сьогоднішні вибори - це будуть, мені здається, тільки проміжні вибори. Він заручився цією підтримкою, коли інших кандидатів не було. Коли Маркіян Лубківський і подався через тиждень знявся. Будуть проміжні вибори, а влітку можливо ще одні вибори, тоді поговоримо по-іншому. Я вважаю, що це довга історія. І марафон у нас буде. Якщо навіть виграє Павелко, цими виборами справа не обмежиться", - розповів Ігор Коломойський програмі "Профутбол".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: