"Коломойський не хоче, щоб ФФУ очолила людина Порошенка"

24 лютого 05:38
Переглядів: 767
Коломойський

Політологи в ефірі програми «Великий футбол» на каналі «Футбол 1» висловили свої думки з приводу причин балотування Ігоря Коломойського на пост президента ФФУ:

Валентин Войтков:

- Сьогодні Коломойський знаходиться у відкритій стадії боротьби з президентом України Порошенко. В цілому група «Приват» хоче зберегти свій вплив на прийняття рішень на високому, державному рівні. Від цього залежить бізнес компанії, а також політична кар'єра самого Коломойського. У свою чергу Порошенко намагається цей вплив мінімізувати.

Вадим Карасьов:

- Коломойський в житті олігарха, бізнесмена і політика нічого просто так не робить і не робив. Якщо він вже це робить, то очевидно, що він все продумав. Він же людина не імпульсивна, що не спонтанна, а продуманна. Тому я вважаю, що це він це робить з політичних і бізнес міркувань.

По друге, я вже згадував про кар'єру Берлусконі: футбол, медіа, бізнес, партія, політика... і Прем'єр, і в дамках!

Президент ФФУ - це дуже впливова посада. По-перше, це міжнародні футбольні зв'язки. По-друге, це вплив на власників футбольних клубів, на тренерів. Тобто тут є безмежні можливості для політичного PR, політичної кар'єри, політичного впливу, міжнародних зв'язків і, звичайно, для бізнесу.

Коломойський розуміє стратегічну роль посади президента ФФУ. І Порошенко це теж розуміє. Однак Петро Олексійович вже став президентом України і йому нема чого бути президентом ФФУ, а ось свою людину поставити на це місце - Павелко, це стратегічно правильне рішення. Ось тому Коломойський і претендує на це місце, розуміючи, що якщо там буде людина Порошенка, то тоді українським футболом, у всьому його розмаїтті: політичному, медійному, бізнесовому, буде управляти не він, а людина Порошенко. А Коломойському потрібний цей ресурс, потрібно не віддавати його основному конкуренту в українській політиці - нинішньому президенту України.

Володимир Фесенко:

- З приводу Ігоря Валерійовича: він не соромиться певного марнославства. І, іноді, здається, що він хоче керувати всім: від футболу до політики.

Я не здивуюся, якщо через деякий час він захоче стати Прем'єр-міністром. Чому ні? Це така собі забава плюс великі амбіції.Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: