Коломиський "Сільмаш" переграв івано-франківський "Спартак"

20 серпня 20:54
Переглядів: 203
гол

Вчора в Коломиї на стадіоні "Юність" в програмі святкування Дня міста відбулася матчева зустріч між командами ветеранів коломийського "Сільмашу" та івано-франківського "Спартака". Зірки прикарпатського футболу порадували вболівальників змістовною грою.

Сільмаш (Коломия) - Спартак (Івано-Франківськ) - 3:3 (пен - 4:3)

Коломия, стадіон "Юність", 19 серпня

Сільмаш: Колесник Володимир, Гаврилюк Михайло, Горук Василь, Грепиняк Микола, Стахів Ігор, Петранюк Мирослав, Бойчук Володимир, Мисюк Антон, Мензатюк Олександр, Островський Віктор, Палій Павло, Бойко Тарас, Богатчук Іван, Голобуцький Олег, Мироняк Володимир, Фаль Ростислав, Големба Роман, Гуцуляк Валерій, Камаєв Сергій, Граділь Ігор.

Спартак: Рипан Олег, Дирів Ігор, Гогіль Ігор, Петрик Василь, Пташник Сергій, Русановський Роман, Рудницький Олег, Стефанків Ігор, Ковалюк Володимир, Русак Петро, Гакман Іван, Сарафінчан Володимир, Мельничук Ігор, Василів Зіновій, Петльований Михайло, Романчук Андрій, Барна Юрій, Кукушкін Ігор, Шулятицький Юрій, Ступар Володимир, Олійник Віктор.

Голи: Голобуцький Олег, Бойко Тарас (2) - Русак Петро (2), Гогіль Ігор.

Вже стало хорошоюю традицією те, що в Коломиї на Спаса команда ветеранів "Сільмаш" проводить матчеву зустріч. Цього року до міста "над Прутом" завітав івано-франківський "Спартак". Гра видалась цікавою та багатою на забиті голи. Коломияни на правах господарів розпочали поєдинок більш активніше, створили декілька небезпечних моментів. Один із них вдалося реалізувати Олегу Голобуцькому. Однак, ближче до середини першого тайму Петро Русак рахунок зрівняв, скориставшись неузгодженістю дій захисників "Сільмашу".

Та завдяки вищій командній швидкості футболістам коломийського "Сільмашу" вдавалося володіти ігровою та територіальною перевагою. Ця перевага була втілена у другий забитий гол у виконанні Тараса Бойка.

Здавалося, що матч так і завершиться мінімальною перемогою коломиян. Обидві команди створювали моменти, але в той же час успішно іх не використовували. Однак, за декілька хвилин до завершення гри Тарас Бойко та Петро Русак досить швидко повторно відзначаються в цьому матчі - 3:2.

А на останніх хвилинах гри Ігор Гогіль красивим ударом з меж штрафного зрівнює рахунок та переводить визначення переможця в серію післяматчевих пенальті.

Серія пенальті стала кульмінацією протистояння. Свою високу майстерність демонстрували як воротарі, так і гравці, які пробивали 11-метрові удари. Однак, трохи успішнішими були господарі поля, які й здобули перемогу - 4:3.

Варто відзначити, що вже найближчої п'ятниці коломийський "Сільмаш" стартує в чемпіонаті України серед ветеранів (+45). Про виступи коломиян на турнірі Ви зможете дізнаватися із повідомлень на нашому сайті.