Коломия прийме дитячий футбольний турнір пам'яті Володимира Курліковського

07 серпня 22:03
Переглядів: 244
гол

Закінчуються літні канікули, а разом з ними і безтурботне життя школярів-футболістів. Вже скоро окрім тренувань та відпочинку їм доведеться сісти за парти та, гризучи пресловутий граніт науки, набиратися уму-розуму.  Для того, щоб спогади про літо 2014 року для учнів стали ще яскравішими«Ініціативна група з відродження професіонального футболу на Прикарпатті» спільно з ФК «Карпати» (Коломия) вирішила провести  дитячий футбольний турнір присвячений пам’яті відомого в минулому футболіста та дитячого тренера Володимира Курліковського.

Уродженець Коломиї Володимир Михайлович Курліковський був одним з кращих захисників Прикарпатського футбол 90-х років минулого століття. Виступав за клуби: «Покуття» (Коломия), «Верховина»  (Ужгород), «Волинь» (Луцьк), «Полісся» (Житомир), "Пробій" (Городенка), ФК "Лужани" та ряд аматорських команд. Також досить рано (в 27 років) почав займатися тренерською діяльністю, набравши в 1998 році при місцевій ДЮСШ групу 10-ти річних хлопчаків. Найвідомішими його вихованцями є чемпіон України серед молодіжних команд у складі львівських «Карпат» Олексій Родевич та гравець юнацької збірної штату Іллінойс (США) Любомир Дем’янчук. На жаль, Володимиру Михайловичу не судилося стати свідком перемог своїх вихованців.  Він трагічно загинув в Португалії, де працював, коли ця країна готувалася прийняти ЄВРО -2004. 15 серпня 2014 року Володимиру Курліковському мало виповнитися 44 роки…

Турнір, який відбудеться в м. Коломия 14.08.2014 буде проходити серед дітей 2001 року народження. Свою участь в ньому вже підтвердили команди ДЮСШ Коломиї, Снятина та Івано-Франківська, які очолюють колишні тренери, партнери та суперники Курліковського  -  Василь Блясецький, Василь Тофан та Андрій Нестерук.  Також очікується підтвердження про участь у турнірі команди з Тернопілля чи Буковини.  В організаторів є велике бажання зробити ці змагання традиційним і проводити їх щороку в середині серпня.

Ініціативу з проведення турніру вже підтримали Асоціація аматорського футболу України, Коломийська міська Рада та Івано-Франківська обласна Федерація футболу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: