Коломия прийняла турнір з міні-футболу

30 серпня 15:00
Переглядів: 143
футбол

До Дня Незалежності України 27 серпня 2014 року в м. Коломиї на майданчику зі штучним покриттям  Івано-Франківським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділом у справах молоді та спорту Коломийської міської ради за підтримки Івано-Франківської обласної ради  був проведений турнір з міні-футболу серед дітей м.Коломиї. 

На урочистому відкритті учасників спортивного турніру привітали     директор Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»  Святослав Бойко  та начальник відділу у справах молоді та спорту Коломийської міської ради Володимир Колесник.

Головною метою проведення заходу було залучення молоді до занять фізичною культурою та спортом, пропаганда здорового способу життя та популяризація футболу.

У турнірі з міні-футболу, який проводився по олімпійській системі, взяли участь юні футболісти Коломийщини, всього понад 50 чоловік.

В результаті безкомпромісної  боротьби перемогу святкувала команда «М’яч», другою була команда «Дружба» та третьою – команда «ДЮСШ».  

Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями від Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а команда переможець отримала футбольний м’яч.

Грамотою за кращу гру в турнірі  був нагороджений Підлетейчук Олександр, а кращим воротарем визнано Кушняка Миколу, який теж отримав грамоту.

В цілому захід пройшов в теплій дружній обстановці.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: