Коломияни перемогли на обласному турнірі з волейболу серед ветеранів

02 квітня 19:40
Переглядів: 190
волейбол

30 березня 2014 року у спортивному залі ЗОШ І-ІІІ ступенів смт. Отинії Івано-Франківський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з обласною федерацією волейболу, за підтримки Івано-Франківської обласної ради провели обласний турнір з волейболу серед ветеранів. Щоб позмагатись на турнір з’їхались ветерани з різних куточків нашої області, а саме: з Богородчанського, Коломийського, Снятинського районів, з міст Коломиї, Івано-Франківська та селища Отинії. Всього у змаганнях взяло участь понад 60 чоловік. Змагання проводились у віковій категорії 50 років і старші.

Канцлер Коломийсько-Чернівецької єпархії о. м. Василь Мельничук, урочисто відкриваючи спортивно-оздоровчий захід, вшанував пам'ять загиблих героїв «Небесної сотні» молитвою та хвилиною мовчання. Учасників волейбольного турніру привітали директор обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Святослав Бойко, голова Отинійської селищної ради Володимир Кінащук та головний суддя змагань Антон Острижнюк.

В результаті безкомпромісної боротьби перемогу здобула команда ветеранів волейбольного клубу «Коломийщина» з міста Коломиї, друге місце вибороли спортсмени з смт. Отинії та третє – команда Снятинського району.

Команди переможниці та призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами від обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а 8 кращих гравців були відзначені пам’ятними вимпелами.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: