Коломийське "Прикарпаття" провело передноворічний футзальний турнір

29 грудня 16:30
Переглядів: 61
Футзал

Коломийське "Прикарпаття", яке нещодавно дебютувало в чемпіонаті України з футзалу провело передноворічний турнір серед своїх гравців.

В імпровізованих змаганнях взяло участь 5 команд, які зіграли кожна з кожною в одне коло. Перемогу в турнірі святкувала перша четвірка коломиян (Кметюк, Гаврилюк, Романчук, Слободян і голкіпер Остапчук), яка тричі перемогла та одного разу зіграла у нічию. На два бали менше у другої четвірки (Басараб, Вишиванюк, Оробець, Семчук та голкіпер Бойчук). На третьому місці з 6 очками розташувалася учні СШ № 1 (Попадюк, Соколовський, брати Костюки та гімназист Тропець на воротах), які у вирішальному матчі з рахунком 1:0 переграли своїх зараз одноклубників, а раніше принципових суперників з Лісного Хлібичина (Остапів, Харук, Федоришин, Сморжанюк та голкіпер Дзьоба). 

Після закінчення турніру кожен гравець ФК "Прикарпаття" (а це 33-є хлопчиків та дівчаток 2003-2008 р.н.) отримав солодкий подарунок від благодійного фонду "Покуття".  Також фонд виділив юним коломийським футзалістам одну тисячу п'ятсот гривень для покупки інвентаря та амуніції. За що всі гравці та тренери команди висловлюють керівництву фонду щиру подяку.

Наступний свій матч в чемпіонаті України з футзалу ФК "Прикарпаття" проведе в суботу 9 січня у рідних стінах. Суперником коломиян стане львівська "Енергія". Запрошуємо вболівальників відвідати гру та підтримати нашу команду !

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: