Коломийські "Карпати" перемогли з переконливим рахунком "Карпати" з Болехова

08 жовтня 20:31
Переглядів: 220
Футбол

Коломийські “Карпати” в рамках 25-го туру чемпіонату області перемогли з переконливим рахунком одного з аутсайдерів – “Карпати” з Болехова та закріплюються на другій позиції.

Чемпіонат області. 4 жовтня (неділя)

“Карпати” Коломия – “Карпати” Болехів – 5:0 (3:0)
Голи: Максим Федорович (11, 66), Іван Гнат (16), Павло Сеньків (29, автогол), Андрій Ковальчук (58).
Коломия, стадіон “Юність”, 500 глядачів, t°: 20.

Коломия: Юрій Кисилиця (к) (Роман Луцаєв, 65), Іван Гнат, Ігор Подолюк, Олег Блонський (Максим Попадюк, 37), Павло Данилюк, Микола Свірідов, Андрій Ковальчук, Максим Федорович (Олександр Савчук, 80), Руслан Уграк (Ігор Рутковський, 86), Андрій Шибко, Роман Москалик (Андрій Гордей, 65).
Болехів: Любомир Маленевич, Роман Іванків, Андрій Щупак, Микола Лесів, Павло Сеньків, Роман Вігак, Роман Малендевич, Іван Білозор, Сергій Халацький, Василь Лесів, Роман Дяків (к).

Попередження: Роман Іванків (46), Павло Сеньків (88).
Арбітр: Тарас Дем’янчук (Івано-Франківськ). Асистенти: Олег Стасинець (Івано-Франківськ) / Микола Гудима (Обертин). Делегат: Петро Попадинець (Івано-Франківськ).

Як і очікувалося, зустріч пройшла за безперечної переваги господарів поля, і вже на 11-й хвилині у воротах болехівської команди відзначився нападник Максим Федорович. Не довго довелося чекати й на подвоєння рахунку: на 16-й хвилині свій дебютний м’яч за коломиян забив захисник Іван Гнат, вдало підключившись до розіграшу кутового. Третій м’яч голкіперу гостей довелось діставати також після подачі з корнера, але цього разу автором взяття воріт став свій же футболіст, гравець болехівських “Карпат” Павло Сеньків.

Більше голів у першому таймі футболісти не забивали, але відзначимо вимушену заміну Олега Блонського, в якого, за наявною інформацією, стався рецидив травми колінного суглобу.

По перерві розвиток подій на полі суттєво не змінився, ось тільки вболівальники побачили на один гол менше. На 58-й хвилині господарям вдалось організувати швидкий вихід з оборони в атаку та ще й голкіпер з Болехова помилився на виході. Як підсумок, Андрій Ковальчук відправляв м’яч вже в порожні ворота. Фінальну крапку у цій зустрічі поставив Максим Федорович, вдало зігравши на добиванні, плюс оформив дубль.

У час, що залишався, тренер коломийської команди дав змогу проявити себе на дорослому рівні двом гравцям юнацького складу. На заміну вийшли Олександр Савчук та Ігор Рутковський. Відзначимо, що юнацькі команди цього дня свій матч так і не зіграли, оскільки їхні однолітки з Болехова не приїхали на матч.

Сьогодні – матч-відповідь стадії 1/2 фіналу розіграшу Кубка Івано-Франківщини між командами “Карпати” (Коломия) – “Дністер” (Галич). Початок гри – о 16:00.