Коломийський Cільмаш здобув титул чемпіона України серед ветеранів 45+

08 серпня 16:30
Переглядів: 302
Cільмаш

На Івано-Франківщині фінішувала фінальна частина чемпіонату України з футболу серед ветеранів у вікоій категорії 45+. Титул кращої команди країни у даній віковій категорії здобули господарі змагань - команда "Сільмаш" з м. Коломия.

Матчі другого туру розпочалися з несподіваної сухої нічиєї ФКВ "Сільмаш" у грі з хмельницьким "Поділлям". Поєдинок ФК Пирятин та житомирського "Полісся" зваершилася з рахунком 2:0 на користь полтавчан.

Третій тур розпочався з мінімально перемоги команди з Полтавської області над хмельничанами. Таким чином доля чемпіонства вирішувалася в останньому матчі змагань в якому зустрічалися господарі та команда з житомирщини.

Коломияни вже на першій хвилині гри відкрили рахунок і надалі спокійно, як то кажуть на класі, здобули перемогу з рахунком 4-0, а з нею і золоті медалі чемпіонату. Голами у складі ФКВ "Сільмаш" у цьому матчі відзначилися Олег Голобуцький, Петро Русак, Петро Лесів та Володимир Крижанівський. 

Чемпіонами України 2016 р. серед ветеранів у віковій категорії 45 років та старші у складі команди "Сільмаш" (Коломия) стали: Ігор Граділь, Михайло Гаврилюк, Микола Курик, Володимир Крижанівський, Микола Грепиняк, Ігор Стахів, Василь Горук, Володимир Бойчук, Іван Богатчук, Орест Дорош, Олександр Мензатюк, Віктор Островський, Роман Русановський, Василь Лесюк, Тарас Бойко, Олег Голобуцький, Володимир Мироняк, Антон Мисюк, Петро Русак, Микола Копистянський, Мирон Петранюк, Олег Михальчук, Ігор Костюк та Петро Лесів.   

Також оргкомітет змагань визначив кращих гравців у складі кожної з команд-учасниць турнірі. В складі переможців їх виявилося відразу двоє - захисник Василь Горук та нападник Олег Голобуцький

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: