Коломийський поліцейський став тренером з важкої атлетики

16 квітня 19:13
Переглядів: 256
чабан

У робочий час – поліцейський, а вихідними – тренер з важкої атлетики. Такі дві професії вже рік поєднує коломиянин Олександр Чабан. І це успішно вдається.

Так, нещодавно його вихованка Вероніка Івасюк привезла перемоги з чемпіонатів Європи: перше місце з Ізраїлю та друге – з Хорватії. Олександр радіє успіхам підопічної.

Олександр Чабан вже 22 роки служить в органах внутрішніх справ, але в юні роки професійно займався важкою атлетикою. Був чемпіоном області та України, виконав розряд КМС. Відвідував тренування у Коломийському "Локомотиві". Коли працював у міліції, спорт відійшов на другий план. Проте вже зараз чоловік зрозумів, що хоче займатися саме цим. Тепер він очолює підрозділ патрульної поліції, а ще навчається на V курсі факультету фізкультури. У майбутньому планує завершити службу і повністю присвятити себе тренерській роботі, йдеться в сюжеті каналу "НТК".

Олександр наголошує, поки що він – другий тренер, перший – його тато Микола Чабан, заслужений тренер України. Такий тандем батько-син вже має успішні результати. Їхня вихованка Вероніка Івасюк привезла перемоги з чемпіонатів Європи, готується на дорослий чемпіонат України, до молодіжного чемпіонату Європи та відбору на чемпіонат світу, який відбудеться в Америці.

Тренери розповідають, що зараз дуже складно відправити спортсмена на змагання. На це потрібно багато коштів.

Попри труднощі, тренери закликають батьків приводити дітей займатися важкою атлетикою, бо це добра підтримка здоров'я та фізичного стану.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: