"Колос" громить "Тернопіль"

25 березня 19:30
Переглядів: 176
Тернопіль

"Колос" вирішив результат зустрічі вже на сімнадцятій хвилині, коли на табло був рахунок 3:0. Всі три м'ячі собі в актив записав Рябов і виявилися вони схожими: крос з лівого краю, а В'ячеслав замикає дальню штангу. Тільки під час третього результативного удару хавбек виявився першим на підборі, зігравши після невдалого виходу з воріт Воробея.

Слабкою втіхою виявився гол Курила, який спочатку не реалізував пенальті, але сам же виявився першим на м'ячі. У другому таймі рефері поставив пенальті вже на інші ворота за фол на Коровікові. Поздєєв не схибив і знову довів рахунок до розгромного.

"Тернопіль" замикає таблицю, а "Колос" утримує четверту сходинку. У наступному турі "студенти" вдома зіграють з "Авангардом", команду Костишина очікує ще один домашній поєдинок: із "Сумами".

Ковалівка. Стадіон "Колос"

"Колос" (Ковалівка) - ФК Тернопіль 4:1

Голи: Рябов 1, Рябов 4, Рябов 17, Поздєєв 62 (пен.) - Курило 33 (пен.)

Нереалізований пенальті: Курило 33 (воротар)

"Колос": Литвиненко, Задоя, Коровіков, Шевченко, Рябов (Зуєвич 82), Лисицький, Семенко, Гавриш (Вишняк 69), Коропецький (Клименчук 74), Поздєєв, Гаврилюк

ФК Тернопіль: Воробей, Червонецький, Захарків (Дорі 70), Вонс, Музика, Полянчук, Дацюк (Кривий 77), Пришнівський, Курило, Клекот, Бабич (Дорош 46)

Попередження: Литвиненко 32, Лисицький 75 - Музика 62

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: