Коли ФК "Тернопіль" підпише перших новачків?

14 лютого 07:03
Переглядів: 229
фк тернопіль

Головний тренер ФК Тернопіль Василь Івегеш на прохання клубної прес-служби підбив підсумки кубку ректора-2015 та поділився планами на найближче майбутнє.

— Завершився третій за ліком кубок ректора. Як Ви його оцінюєте, чи виправдав він ваші сподівання?

— Сподівання виправдалися. Насамперед тому, що молодь стукається в двері основної команди, маємо перспективних футболістів. Не випадково матч основного складу ФК Тернопіль і студентської команди завершився з рахунком 1:1. Це добре, бо і старші не будуть розслаблятися і молодь знає куди їм йти і до чого тягнутися.

— Раніше Ви говорили, що саме після матчів кубку ректора можна буде попередньо визначитися по гравцях, як перебувають у ФК Тернопіль на оглядинах.

— І справді, такі думки в мене були, але я не хочу поспішати. В п’ятницю, 13 лютого, гратимемо спаринг з Рухом з Винників (Львівська обл.). Саме після цього матчу можна буде говорити, з яким з нових гравців ми будемо підписувати контракт.

— В останньому поєдинку кубка ректора не грав запрошений на перегляд Алішер Якубов. Яка його доля?

— Якубов був у нас на перегляді два дні. Чи взуття не правильно підібрав, чи якась інша причина, але йому було дуже важко. На сьогодні ми його відпустили додому, але з рахунку його не скинули, а домовилися, що ще переглянемо коли гратимемо контрольні матчі на зелених полях. Тим більше, що він виступає за теребовлянську Ниву, тому слідкуватимемо й далі за його грою.

— Чи визначилися вже з воротарем студентської збірної України Сергієм Чорнобаєм, котрий теж проходить оглядини в муніципальному клубі?

— До Сергія немає жодних зауважень, у нього є велике бажання виступати за ФК Тернопіль, дай Бог кожному такого бажання. Але з ним потрібно вирішити певні побутові нюанси, а саме — з навчанням та проживанням. З цим хлопцем я б хотів продовжити працювати, але визначатимемося, як я вже говорив вище, в п’ятницю.

— На кубку ректора не виступали, але разом з тим вже приступили до тренувань Богдан Семенець, Василь Чорний та Артур Дорі. Коли вони повноцінно тренуватимуться в основній обоймі команди?

— Семенець вже біжить, робить прискорення і це не може мене, як тренера не тішити. Чорний ще має отримати укол, щоб розробити колінний суглоб і, сподіваюся, вже з понеділка Василь приступить до повноцінних тренувань. Щодо Дорі, то ми думали, що він уже тренуватиметься в повну силу, але в нього знову виникли проблеми з коліном.

— Ми багато уваги приділили першій і студентській команді, але якось осторонь залишилася гра ще двох ліцейних команд, котрі теж брали участь у кубку ректора і які входять до структури ФК Тернопіль.

— Ми саме проводимо внутрішньоклубний турнір за участю Ліцею-1 і Ліцею-2, щоб наша молодь побачила, як грає перша команда і куди їм потрібно тягнутися. Практично щороку 2-3 футболісти з цих команд підтягуємо до головної та студентської колективів. Через ці команди пройшли Соколовський, Кривий, Тарабалка, зараз бачимо на підході Вадовський, Різник, Тракало і багато інших футболістів, яких ми продивляємося на майбутнє. Зараз задача, щоб кращі з них поступили на навчання в педагогічний університет, а там будемо піднімати їх гру на ще вищий рівень.

— Розкажіть кілька слів про п’ятничних матч з Рухом.

— На перший порах планували провести спаринг двома складами. Однак зупинилися на одному, бо в нас кілька гравців травмовано, дехто затемпературив. Відповідно веземо на гру 18 футболістів. Поєдинок відбуватиметься на футбольному полі зі штучним покриттям. Результат для нас не головне, хочемо подивитися, як виглядатимуть футболісти на фоні навантажень, адже до даного матчу працювали щодня без відпочинку. Сподіваюся, що як мінімум 45 хвилин гратимемо на високих швидкостях, а далі — будемо бачити. Зі своєї сторони скажу, що дамо пограти всіх футболістам, які поїдуть до Винників.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: