"Коли команду на виїзді судять її ж судді – це нонсенс" - Олександр Чижевський

16 вересня 21:00
Переглядів: 86
Олександр Чижевський

Старший тренер молодіжної команди «Карпат» Олександр Чижевський поділився своїми враженнями від домашнього поєдинку з одеським «Чорноморцем» в рамках восьмого туру першості України, в якому «зелено-білі леви» веж у компенсований арбітром час до другого тайму втратили перемогу: нічия – 1:1.

«Грали ми проти хорошого суперника. «Чорноморець» мені сподобався – команда діє в комбінаційній манері, сама грає у футбол і дає грати іншій команді. Перший тайм був за нами. Хлопці виконали установку, грали так, як ми домовлялися. Створили ми й кілька гольових моментів, один з яких завершили голом, розігравши красиву комбінацію.

А от в другому таймі ми дивилися гірше, ніж у першому. Навіть не знаю, що й сказати. Адже це відбувається вже не вперше. Це стає уже якимось стереотипом, що повністю перегравши суперника в першому таймі, ми після перерви самі собі створюємо проблеми. Тиждень тому ми пропустили гол в самому кінці від кропивницької «Зірки». Але тоді ми вигравали 2:0, тож той м’яч вплинув тільки на результат, а підсумок гри залишився все одно на нашу користь. Сьогодні ж пропущений вже у компенсований час гол коштував нам перемоги. Значить щось ми робимо не так. Але забий Габріель гол за рахунку 1:0 і все: стало б 2:0 і долю зустрічі було б вирішено. А він почав перекладати м’яча з ноги на ногу і так й не забив.

Дуже прикро не вигравати матч, в якому перемога по суті вже була у нас в кишені. Але ще більш боляче втрачати очки через такі голи, який нам сьогодні забили. Ми одразу після гри переглянули відео – гравець «Чорноморця» відверто закинув м’яч до сітки рукою. Я не розумію, як можна було не побачити очевидну гру рукою. Але що тут дивуватися – перш за все гру рукою в футболіста одеської команди мав побачити боковий арбітр. Адже гравець, який став автором так званого голу, був від нього крайнім і він просто не міг не побачити гри рукою Ну хіба що заплющив очі, або відвернув свій погляд в іншу сторону.

Та я думаю, що причина в іншому. Справа в тому, що сьогоднішню гру обслуговували два лайнсмени з Одеси! Я в футболі не перший рік, але такого ще не зустрічав. Так, не рідко буває, що боковими судять арбітри з того міста, в якому проходить матч. Але щоб помічниками головного арбітра були судді з того самого міста, що й команда гостей – це нонсенс! Тим паче, що Львів і Одеса – далеко не сусідні міста. Та тепер я розумію, для чого вони сюди приїхали. Але що тепер про це казати – все одно рахунок ніхто вже не змінить. Однак наші чиновники з федерації повинні розібратися – як таке могло статися...», – із сумом розповів Олександр Арсенійович.

За матеріалами: fckarpaty.lviv.ua