Колишні "енергетики" забивають в чемпіонатах сусідніх країн

24 вересня 10:17
Переглядів: 161
Тригубець

Виступи українських футзалістів за кордоном.

У чемпіонаті Росії зіграно матчі четвертого «парного» туру. "Норільский нікель" та "Політех" розійшлися миром, 4:4, і що цікаво – в обох матчах. Роман Свіридов та екс-"енергетик" Михайло Романов на 14 хвилині майже одночасно вивели свою команду уперед за рахунку 0:1, але для перемоги цього не вистачило. У другому матчі Михайло Романов знову відзначився… результат Вам вже відомий.

КПРФ з Петром Шотурмою, який до цього сезону грав в "Урагані", у складі перемогли "Прогрес" Микити Тменова та Кирила Ципуна (також екс-"ураганівця"). Сам Петро відзначився забитим м'ячем і допоміг своїм партнерам піти з майданчика "на коні".

У чемпіонаті Республіки Білорусь цього сезону грає як ніколи багато українців. Перше місце на даний момент утримує "Лідсельмаш", який в останньому турі переграв "Граніт" з нашим Сергієм Тригубцем (знову йдеться про колишнього гравця "Енергії") у складі. Але й у переможці знайшлись свої герої: на рахунку Дмитра Іванова (знову ж-таки, в минулому гравця "Енергії") хет-трик, Олександр Хурсов підтримав партнера та земляка влучним пострілом. Гольові здобутки допомогли "українським машинобудівникам" очолити список бомбардирів найвищого дивізіону північного сусіда.

Андрій Чернієнко з гомельського БЧ завдяки умінню пробивати 6-метрові удари обіграла гомельський "ВєтРазь", 3:1. Денис Гуменюк та Дмитро Сільченко (екс-"теведист") практично своїми ногами принесли перемогу Столиці, 2:1. Звичайно, обидва м'ячі на рахунку українців.

Команда в минулому легендарного тренера "Урагана" Сергія Гупаленка програла столичній "Охрана-Динамо" і наразі займає місце у середині турнірної таблиці.

В польській «Екстраклясі» команда Вадима Іванова та Владислава Бондаренко "Червоні дияволи" з Хохніце зіграли внічию у першому турі, Вадим відзначився жовтою карткою.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: