Колишній баскетболіст "Політехніки" вийшов з коми

16 листопада 13:35
Переглядів: 164
Богданов

Український баскетболіст, який виступав у Казахстані прийшов до тями після більш ніж двотижневого перебування в комі.
 Український легіонер баскетбольного клубу Алмати В'ячеслав Богданов, більше двох тижнів пролежав у комі після вуличної бійки, в понеділок, 12 листопада, прийшов в себе і почав впізнавати оточуючих. Про його повне одужання говорити, звісно, ще рано, хоча лікарі налаштовані оптимістично. Але повернутися в професійний спорт В'ячеслав вже не зможе.

Дізнавшись про те, що трапилося, незабаром в Алмати прилетіла дружина Богданова Галина.

"Мені відразу сказали, що Слава перебуває між життям і смертю. У нього важка черепно-мозкова травма, численні забої. Більше двох тижнів він був у комі, і лише в понеділок, 12 листопада, прийшов в себе. Зараз його стан лікарі оцінюють як дуже важке. Дихати самостійно він не може. Але вже відкриває очі, реагує на людей, розуміє, що йому говорять. Будемо вчитися все робити заново. Спочатку дихати, потім ковтати, потім ходити ... " - Розповіла дружина В'ячеслава. - "Слава не був високооплачуваним баскетболістом. Він хороша людина, хороший гравець, але не суперзірка. Тож великих контрактів у нього не було. Він грає, я працюю. Так і піднімаємо доньку. Накопичених у нас немає. На місяць, може бути, ще вистачить. А що потім - навіть не знаю. Ось зараз у клубі вирішують, яку суму ми отримаємо після розриву контракту ".

Чисто юридично БК Алмати, що відноситься до акімату міста, має повне право відмовитися від виплати компенсації. Адже важку травму Богданов отримав не на тренуванні або в грі, а у вуличній бійці. Але міська влада запевняють: В'ячеславу Богданову обов'язково допоможуть, не залишать в біді.

"До мене вже приходили керівники клубу і ми обговорювали це питання, - говорить начальник управління спорту акімату Алмати Хайрболат Хайдаров. - Я їм відразу сказав: віддайте хлопцю всі гроші, які йому належать за контрактом. В такій ситуації треба поступати по-людськи, по -людськи. Завтра щось подібне може статися з кожним з нас, ніхто від цього не застрахований. Так що я вас запевняю: баскетболіст отримає все, що йому належить ".

Галина Богданова дякує всім, хто прийшов на допомогу - працівників спортклубу, журналістів, просто любителів баскетболу.

Україна +380990021168 Галина Богданова (дружина В'ячеслава)
Казахстан +77783128653
Номер картки Приватбанку 6762 4620 5771 0136 Галина Богданова
Галина Богданова дякує всім, хто прийшов на допомогу - працівників спортклубу, журналістів, просто любителів баскетболу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: