Колишній нападник львівських "Карпат" розповів про свою кар'єру у Львові

27 грудня 14:30
Переглядів: 214
Кабанов

Колишній нападник львівських "Карпат" Тарас Кабанов розповів у інтерв'ю про свою кар'єру у Львові

– "Карпати" теперішні та "твої" – що змінилося? 

– Багато води утекло з того часу, як я залишив львів’ян – більше десяти років. З командою працювали сила-силенна тренерів, кожен з яких ставив свою гру. Дивлячись на сучасні "Карпати", можна сказати, що вони сповідують швидкий, комбінаційний, командний стиль, але, можливо, "левам" не вистачає для цього якісних виконавців. Хлопці часто показують хорошу гру, однак не досягають результату. На мій погляд, галичани не заслуговують останнього місця в турнірній таблиці. 

– Уявімо, що найближчим часом "Карпати" зразка початку 2000-их грали би проти сучасних "Карпат", – на перемогу кого поставиш? 

– Звичайно, що на нашу команду! Мені пощастило працювати з чудовими партнерами, приміром як Сергій Мізін. Він на полі вмів робити все: забивати, віддавати, відбирати. Одним словом, геніальний футболіст! 

– Які спогади лишилися про Маркевича? 

– З Мироном Богдановичем я працював тричі. Навіть коли ми перебували в різних командах, завжди віталися, тепло спілкувалися. Вважаю, що хороший тренер – це на вісімдесят відсотків психолог, який повинен вміти підтримувати в колективі належний мікроклімат. 

– Не секрет, що з Петром Димінським далеко не кожен знайде спільну мову. Які стосунки були в тебе з президентом "Карпат"? 

– Коли команда програвала, Петро Петрович, як і будь-який президент, лютував та міг накричати на хлопців. Особисто в мене з ним не виникало жодних конфліктів. Після кожного матчу пан Петро розмовляв з гравцями, відвідував тренування. 

– В "Карпатах" та інших твоїх командах були більші преміальні чи зарплата? 

– Зарплата. Коли в "Карпатах" виникали затримки із грошима, легіонери працювали в півсили, а на тренуваннях вивертали порожні кишені, показуючи, що там вітер гуляє. 

– "Найсмачніші" преміальні в кар’єрі? 

– Тяжко пригадати… Хоча стоп – згадав! Трапилося це тоді, коли "Карпати" за два тури до кінця сезону 2000/01 грали в Києві проти "Динамо". Напередодні матчу "Шахтар", який мріяв вперше стати чемпіоном, пообіцяв нам хороші преміальні за набрані бали в столиці. Зустріч закінчилася з рахунком 1:1. Але "Шахтар", не перемігши ЦСКА, віддав золоті медалі киянам (в 23 турі "Карпати" Лева Броварського дійсно зіграли з "Динамо" в результативну нічию – 1:1 (Вільчинський, 12 – Чернат, 33, пен.) У передостанньому, 25 турі, "гірники" Віктора Прокопенка видали "сухий" матч проти ЦСКА Михайла Фоменка – 0:0. В заключному турі "Динамо" на останніх хвилинах "вигризло" три очки в "Дніпра". "Шахтар" теж переміг, однак кияни, випередивши на один пункт "гірників", стали чемпіонами України, – прим. авт.). 

– На яку суму розщедрилося керівництво "Шахтаря"? 

– На доволі пристойну. На той час за отримані гроші можна було придбати автомобіль. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: