Команда дублерів "Політехніки-Галичини" завершила чемпіонат на четвертому місці

05 квітня 23:00
Переглядів: 137
бк політехніка

Гравець "левів" Антон Давидюк отримав відзнаку як найкращий важкий форвард першості!

Ця новина стала чи не єдиною радістю цілої фінальної серії, що пройшла у Донецьку. Адже у трьох іграх галичани зазнали поразок. (Про перші два поєдинки ми повідомляли на сайті).

У заключному ж матчі з "Дніпром" "політехи" поступилися з різницею у 15 очок - 97:72.

Рахунки у чвертях - 22:14, 20:23, 26:22, 19:13.

Завершальну гру фінального етапу дублери “Політехніки-Галичини” провели набагато краще, аніж попередню. Незважаючи на перевагу “дніпрян” протягом цілого матчу, молоді “леви” майже до кінця вдало стримували намагання суперника піти далеко вперед.

Вочевидь, далося взнаки повернення на капітанський місток головного тренера“політехів” Анатолія Заверікіна, який пропустив попередній матч через деякі негаразди зі здоров’ям.

Водночас нікуди не зникла проблема “короткої лави”, що яскраво виявилося у такому факті: протягом першої половини гри очки у львів’ян набирали лише четверо гравців – Давидюк, Моторчук, Жуковський та М. Тютюнник. У другій половині ситуація повторилася би на сто відсотків, якби по два(!) пункти не набрали Співак та Кущак… А за такого стану справ доволі рівна гра з дублем “Дніпра” виглядає ледь чи не досягненням гравців“Політехніки-Галичини”. Тим більше, що у складі “синьо-білих” виступали гравці, які ще зовсім недавно непогано заявили про себе в основі дніпропетровського клубу.

Саме один із них – Олександр Мішула, двома влучними кидками (3+2) наприкінці першої половини гри змусив наших піти на відпочинок з відставанням у 5 пунктів. Врешті саме Олександр став найрезультативнішим у своїй команді з 18 очками. До дабл-даблу молодому гравцеві не вистачило однієї передачі. Також активними були Загреба та Смирнов. А от герой двох попередніх матчів Володимир Шевченко цього разу нічим особливим не вразив…

Хоча на початку другої половини матчу саме Шевченко разом із Коренюком організували ривок для своїх +6. Тютюнник першими двома очками у чверті та Жуковський влучним дальнім кидком трохи покращили ситуацію. Але відразу три влучання з-за дуги (двічі – Мішула та один раз Смірнов) знову засмутили львів’ян та змусили їхнього наставника брати тайм-аут. Після нього Жуковський двома з фолом скоротив відставання своєї команди до -14. За дві хвилини до завершення десятихвилинки підопічним Заверікіна вдалося зменшити його – до 10 пунктів. Така різниця протрималася цілих 60 секунд, а протягом останньої хвилини “політехи” зуміли скоротити відставання лише на 1 очко – до 9 пунктів.

Заключна десятихвилинка розпочалася черговою спробою “Дніпра” піти вперед. Слід сказати, їм це практично вдалося! Після перших чотирьох очок, які влетіли у наше кільце, Моторчук помстився двома пунктами у кошик суперника. Але дніпряни відразу ж закинули знову… Цікаво, що після цього моменту у грі настало деяке затишшя і скоротити відставання до – 11 (76:65) тому-таки Моторчуку вдалося аж на 5-й хвилині чверті. І знову ж, тільки через півтори хвилини Давидюк влучним штрафним зменшив його до 10 пунктів. Але те, що так важко далося нашим, легко звів нанівець Мішула своїми трьома очками здалеку. Іващенко підтримав партнера у його починанні двома пунктами. А наступна вдала спроба від Давидюка, мабуть, і взагалі викликала у гравців “Дніпра” приступ спортивної злості! Два трьохочкові та результативний енд-ван від Чивши-Баши засвітили на табло майже непристойні 87:68. І все це трохи більше, як за хвилину до завершення ігрового часу.

Два очки від Кущака, якого Заверікін випустив на заміну під завісу гри, та ефектний алей-уп від Давидюка стали пунктами престижу для наших…

Врешті, львів’яни посіли четверте місце за підсумком чемпіонату. Їхні сьогоднішні суперники – друге. Вчорашній кривдник “політехів”– “Донецьк”– третє. Перше місце у чемпіонаті дублерів вдруге поспіль заслужено зайняв южненський “Хімік”.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: