Команда Григорчука продовжує перемагати

14 квітня 15:59
Переглядів: 594
григорчук

"Габала" Романа Григорчука здобула шосту перемогу поспіль в лізі і несподівано для всіх відновила інтригу в боротьбі за третє місце.

З перебігу подій практично з початку сезону здавалося, що три призери вже відомі, і надалі боротимуться лише між собою. Втім, "Габала" переграла двох з них в гостях, а до матчу проти третьої ("Нефтчі") підходить лише з шестиочковим відставанням. Ті ж журналісти, які вже рахували дні до звільнення українського тренера та оголошували про катастрофу "українського проекту", нині пишуть про "ідилію", "феномен Григорчука" та перезавантаження ліги.

Перемога над "Сімургом" (1-0) ще цінніша, якщо зважати на те, що загатальська команда є вкрай незручним суперником для команди "Габали", і вже під керівництвом Григорчука "радари" програли двічі цьому супернику, демонструючи просто жахливий футбол. І в звітному матчі "Габала" виглядала гірше, ніж останніми тижнями. Олексій Гай був непомітним в атаці і не завжди встигав в обороні, Дмитру Безотосному доводилося як вибігати далеко з воріт з метою підстрахувати захисників, так і вигравати виходи сам-на-сам, а також рятувати команду подвійними сейвами (двічі). Єдиний гол був забитий з штрафного, тоді м'яч після навісу закотився у ворота, не торкнувшись нікого.

Єдиною світлою плямою, крім результату, була гра Руслана Фоміна.

Нападник акліматизувався значно повільніше, ніж його співвітчизники, і лише останнім часом грає на звичному для себе рівні. В звітному матчі він отримав жовту картку і чотири рази загрожував воротам "Сімурга" зблизька (двічі врятував воротар, одного разу - захисник, ще один удар був вкрай неточним). Був замінений в доданий час.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: