Команда Івано-Франківщини п'ята на турнірі у Львові

24 травня 12:30
Переглядів: 62
Міні-футбол

На майданчиках спортивного комплексу "Медик" у Львові відбувся перший Всеукраїнський турнір з міні-футболу серед осередків "Об'єднання "Самопоміч". Участь у змаганні взяла і команда Івано-Франківщини.

Загалом за перемогу боролися 10 команди із Львова, Львівщини, Івано-Франківщини, Києва, Київської області, Житомира, Вінниці, Закарпаття та Чернівці та Харкова. На першому етапі учасники були розбиті на дві групи. Дві кращі команди з кожної групи виходили до вирішального етапу турніру.

Івано-Франківщина потрапила до групи Б, де її суперниками стали колективи із Києва, Львова, Закарпаття та Чернівці. Перемігши Чернівці (2:0) та Закарпаття (1:0) та поступившись Києву (1:5) та Львову (2:5), команда під керівництвом Богдана Когута зайняла третє місце у групі та п'яте в загальній турнірній таблиці.

Склад команди Івано-Франківщини: Богдан Когут, Іван Гарасимко, Ігор Качур, Любомир Бордун, Володимир Савочка, Андрій Луговий, Роман Трайтурак.

До слова, переможцями турніру стали господарі - футболісти львівської команди, які у фіналі впевнено переграли збірну Вінниці.