Команда «ЛДУФК-СКІФ» впритул наблизилась до "зони Суперліги"

13 лютого 16:58
Переглядів: 241
Default Image

Доволі успішним для львівської команди «ЛДУФК-СКІФ» видався третій тур клубного чемпіонату України з настільного тенісу, матчі якого відбувалися у спеціалізованому залі спортивного клубу «ЛІРС» (м. Жовква, Львівської області).

У рідних стінах честь міста Лева та університету вміло відстояли студенти Львівського державного університету фізичної культури – майстри спорту Михайло Трунов, Дмитро Погосов, Григорій Кузьменко, Валентин Камінський, кандидати у майстри спорту – Євген Трунов і Павло Андрушко, котрих майстерно підтримував випускник ЛДУФК, майстер спорту Олексій Гапонов.

За словами тренера команди, викладача кафедри спортивних ігор ЛДУФК Ігора Мудрого хлопці відіграли тур просто бездоганно. Відтак, перемоги над основними конкурентами дозволили команді «ЛДУФК-СКІФ» переміститися з п’ятого місця на третє &‐ у турнірній таблиці за тур до завершення чемпіонату. Від другого місця, яке наразі посідає київська команда «Інваспорт», львівські студенти відстають на одне очко. А саме друге місце дозволяє в наступному сезоні стартувати у Суперлізі України. Про перше – годі й мріяти. Його міцно закріпив за собою клуб «Юнікс-Фарм» з Новоград-Волинського. Докладемо максимум зусиль, аби у підсумку фінішувати другими у вищій лізі України. А там побачимо, чи виступатимемо у Суперлізі України? Адже там зовсім інші витрати, а з фінансами у нас доволі сутужно, – підсумував Ігор Богданович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: