Команда легкоатлетів Зборівської ДЮСШ виборола "Призи Придністров’я"

06 квітня 18:20
Переглядів: 172
легка атлетика

У місті Городенка (Івано-Франківська область) відбувся Всеукраїнський традиційний турнір з легкої атлетики на призи Придністров’я.

Змагання проводились серед юнаків і дівчат 2004 р.н. і молодших. Участь у них брали команди ДЮСШ західного регіону України, в тому числі і представники Зборівської ДЮСШ. Серед зборівчан відзначились такі спортсмени: Рава Уляна - І місце на дистанції 1000 метрів, ІІ місце на дистанції 300 метрів; Мочук Марія - І місце на дистанції 600 метрів; Наконечний Святослав - І місце на дистанції 1000 метрів, Антонюк Андріана - ІІ місце на дистанції 1000 метрів; Зарудний Назар - ІІ місце на дистанції 1000 метрів.

Також в естафетному бігу 4х100 метрів (юнаки) наша команда, у складі якої виступили Рудий Максим, Дорош Володимир, Ситник Віктор, Наконечний Святослав, посіла третє загальнокомандне місце.

Переможці та призери змагань в індивідуальному заліку нагороджені медалями та грамотами, в естафетному бігу - медалями грамотами та кубком, - повідомив тренер спортсменів Володимир Небельський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: