Команда ЛУФК – срібний призер чемпіонату України з пляжного гандболу серед дівчат

14 червня 17:37
Переглядів: 430
Гандбол
У селищі Лазурне Херсонської обл. 4-7 червня 2017р. відбувся чемпіонат України з пляжного гандболу серед дівчат віком до 17 років.

Участь у змаганнях, за результатами яких буде сформована збірна України, що у червні у Хорватії виборюватиме Європейську першість, взяли команди Броварського, Львівського, Херсонського (дві команди) училищ фізичної культури та ужгородської СДЮШОР.

Турнір проходив за круговою системою у два кола.

У першому колі команда Львівського УФК на початках поступилася ужгородській СДЮШОР 1:2,  надалі перемогла броварчанок 2:1 і другу команду Херсонського УФК 2:1, але
не справилась з першою 0:2.

Друге коло дівчата провели успішніше: перемогли закарпаток 2:0, броварчанок 2:1, другу команду Херсонського училища 2:0 і лише у серії гандбольних пенальті поступились першій команді херсонок 1:2.

У підсумку львів′янки набрали 10 очок і посіли у чемпіонаті ІІ місце.

У складі команди срібними призерками чемпіонату України з пляжного гандболу стали Олександра Жолобович (вип.2016р.), Юлія Головко (11 кл.), Валентина Фроляк, Марія–Луїза Воронова, Софія Пихайленко, Ольга Братковська (10 кл.), Яна Борисевич, Оксана Бондарєва, Діана Дмитришин (9 кл.).
 
За результатами змагань Олександра Жолобович, Юлія Головко та Діана Дмитришин, а також вчитель гандболу училища Віталій Надич у складі збірної України візьмуть участь у чемпіонаті Європи.
 
 Підсумкова турнірна таблиця чемпіонату:
1. УФК–І  Херсон
16 очок
2. УФК Львів
10
3. СДЮШОР Ужгород
8
4. УФК Бровари
6
5. УФК–ІІ Херсон
0
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: