Команда Львівщини взяла участь у фіналі Всеукраїнських змагань "Спортивна зима"

01 березня 14:40
Переглядів: 194
спорт

18-21 лютого ц.р. на базі “Сонячна долина” у с. Бояни Чернівецької області відбувся ІІІ фінальний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу “Спортивна зима”.

Змагання проведено Всеукраїнським центром фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх”. Основною метою цього заходу було залучення якомога більше молоді (учнів 11-15 років) до занять фізичною культурою та спортом, формування культури та ведення здорового способу життя, участь у нових цікавих видах спорту, популяризація зимових видів спорту, виховання міжособистісних стосунків та пропаганда активного способу життя як одного із чинників гармонійного розвитку людини.

У фінальних змаганнях «Спортивна зима» взяли участь 11 команд з різних куточків України (в т.ч. Львівська область), котрі мали змогу позмагатись у таких дисциплінах як – слалом, сноутюбінг та боулінг.

спорт

Львівську область цьогоріч представляли 4 учасників.

Зокрема, команду Львівської області разом із сусідами закарпатцями було відзначено у конкурсі «Представлення команди», в якому діти демонстрували свої віршовані вітання.

З першого дня заходу усі учасники змагань мали можливість навчитися основам гірськолижного спорту під керівництвом професійних інструкторів з гірськолижної та сноуборд школи «Каштан».

У змаганнях зі сноутюбінгу команда Львівської області посіла 4 командне місце, зі слалому – 7 місце та 4 місце – з боулінгу.

Усі переможці та призери фінального Всеукраїнського заходу «Спортивна зима» були нагороджені грамотами, медалями та пам'ятними відзнаками центру “Спорт для всіх”. Також не залишили без уваги і всіх решту учасників, котрих нагородили пам'ятними відзнаками.

Вітаємо команду Львівщини та бажаємо в подальшому спортивного успіху!

спорт

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: