Команда Львівського державного університету фізичної культури - чемпіон Універсіади Львівщини

17 листопада 22:30
Переглядів: 427
Пауерліфтинг

Команда Львівського державного університету фізичної культури, вперше за останні шість років, виборола перемогу Універсіади Львівщини-2015 з пауерліфтингу без екіпірування. Студентські змагання відбувалися на базі Національного університету «Львівська політехніка» з 10 по 13 листопада.

За студентську першість боролися близько 150 атлетів, а саме десять команд вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації Львова. Честь ЛДУФК захищали 15 студентів кафедри атлетичних видів спорту.

В перший змагальний день у ваговій категорії до 59 кг беззаперечними лідерами змагань стали майстер спорту Дорохін Ігор (32 ФС) та першокурсник Маляров Назарій (2 ФС). У ваговій категорії до 66 кг Старов Віталій (3 ФС) та Куклишин Іван (32 ФС) посіли третє і четверте місце відповідно. При цьому, Куклишин Іван у присіданнях зі штангою підкорив вагу, яка відповідає рекорду України у даній ваговій категорії (182,5 кг).

Другого змагального дня у ваговій категорії до 74 кг виступали Дорохін Роман (32 ФС), Дах Андрій (22 ФС) та Манастирський Андрій (2 ФС), які у напруженій боротьбі вибороли перше, друге і четверте місця.

У третій день честь команди захищали Галас Дмитро (52 ФС), Височанський Олег (42 ФФР) та Гладкий Віктор (2 ФВ), які посіли третє, четверте та п’яте місця. При цьому, дебютант даних змагань – Гладкий Віктор вперше виконав норматив кандидата у майстри спорту, а сума триборства Галаса Дмитра та Височанського Олега відповідала нормативу майстра спорту України.

Четвертий змагальний день для команди ЛДУФК був більш вдалим. Беззаперечним лідером вагової категорії до 93 кг став Вовк Володимир (32 ФС), сума триборства перевищувала норматив майстра спорту. Дебютант даних змагань Хомин Ростислав (32 ФС), який виступав у ваговій категорії до 105 кг, виборовши перемогу у жимі лежачи, за сумою триборства поступився більш досвідченим спортсменам та посів четверте місце. У ваговій категорії до 120 кг Адамчук Ігор отримав безкомпромісну перемогу, зібравши суму триборства 680 кг.

За результатами цих виступів команда ЛДУФК стала чемпіоном Універсіади Львівщини 2015 року.