Команда Львівського державного університету фізичної культури – найсильніша в Україні

05 грудня 11:03
Переглядів: 178
Пауерліфтинг

З 28 листопада по 2 грудня 2015 року в Коломиї відбувався чемпіонат України серед студентів ВНЗ з класичного пауерліфтингу. Протягом чотирьох днів найсильніші спортсмени країни змагалися за призи чемпіонату, серед яких були одинадцять представників Львівського державного університету фізичної культури в складі: Заяць Ольга (33 ФФР), Ільницька Марія (42 ФС), Нагорнюк Діана (22 ФС), Дорохін Ігор (32 ФС), Маляров Назарій (2 ФС), Дорохін Роман (32 ФС), Дах Андрій (22 ФС), Височанський Олег (41 ФФР), Галас Дмитро (51 ФС), Вовк Володимир (32 ФС), Адамчук Ігор (53 ФС).

В перший день змагалися представниці прекрасної статі. У ваговій категорії до 47 кг Ольга Заяць виборола друге місце з сумою триборства 230 кг (95+42,5+92,5). Майстер спорту міжнародного класу Ільницька Марія у ваговій категорії до 57 кг посіла друге місце з сумою триборства 287,5 кг (102.5+80+115). В жимі лежачи Марія встановила рекорд України серед юніорок 80 кг. У ваговій категорії до 84 кг третю сходинку посіла Нагорнюк Діана з сумою триборства  282,5 кг (122+45+115).

В другий змагальний день у ваговій категорії до 59 кг майстер спорту Ігор Дорохін виборов бронзову нагороду з сумою триборства 427,5 кг (140+105+182,5). Дебютан даних змагань Маляров Назарій з сумою триборства 397,5 кг (130+90+177,5) посів п’яте місце. У ваговій категорії до 74 кг Дорохін Роман тріумфально виборов перемогу з сумою триборства 545 кг (190+115+240), випередивши своїх суперників на 20 кг та виконавши норматив майстра спорту з класичного пауерліфтингу. Дах Андрій у цій же ваговій категорії виборов друге місце з сумою триборства 537,5 кг (175+150+212,5), виконавши норматив майстра спорту з класичного пауерліфтингу.

В третій день змагалися представники вагових категорій до 83 кг, 93 кг, 105кг серед яких були п’ятеро наших студентів. У ваговій категорії до 83 кг Галас Дмитро виконав норматив майстра спорту з класичного пауерліфтингу та посів четверте місце з сумою триборства 585 кг (225+117,5+252,5). Височанський Олег у ваговій категорії до 83 кг посів 9 місце з сумою триборства 557,5 кг (190+142,5+225). У ваговій категорії до 93 кг Вовк Володимир, виконавши норматив майстра спорту з класичного пауерліфтингу, посів 4 місце з сумою триборства 627,5 кг (207,5+162,5+257). Володимиру в двох останніх спробах не підкорилась вага 265 кг, що дозволило його суперникам обійти спортсмена. У ваговій категорії до 105 кг майстер спорту Ігор Адамчук посів друге місце з сумою триборства 632,5 кг (230+157,5+245).

У жорсткій боротьбі в загальнокомандному заліку команда ЛДУФК виборола перше місце з сумою 56 балів.

Вітаємо з успіхом спортсменів та їхніх особистих тренерів - викладачів кафедри атлетичних видів спорту ЛДУФК Розторгуй Марію і Товстонога Олександра.