Команда Львівської області успішно виступила в чемпіонаті України з пауерліфтингу серед юніорок та юніорів

11 лютого 13:11
Переглядів: 244
Ільницька

З 2 до 6 лютого у м. Коломиї на Івано-Франківщині тривав чемпіонат України з пауерліфтингу серед юніорок та юніорів, дівчат та юнаків, де команда Львівської області виборола перше місце в командній боротьбі серед дівчат, третє місце серед юнаків, й посіла друге місце в командній боротьбі серед юніорів.

У змаганнях взяло участь понад 200 спортсменів з 14 областей України, серед яких чемпіони та призери міжнародних змагань.

Цьогорічний чемпіонат України був відбірковим для участі у чемпіонаті Європи 2014 р., який пройде 9-13 квітня в м. Санакт-Петербург (Росія).

В перший змагальний день троє спортсменок з команди Львівщини вибороли перші місця. У ваговій категорії до 47 кгЯворська Соломія з сумою триборства 230 кг посіла першу сходинку. У ваговій категорії до 72 кг Зінченко Марія продемонструвала суму триборства 277,5 кг, що дозволило їй вибороти перше місце у даній ваговій категорії. Представниця бориславської школи пауерліфтингу Ільницька Марія виборола золоту нагороду цього чемпіонату у ваговій категорії до 52 кг серед юніорок, зібравши суму триборства 365 кг. В останній вправі Марія у двох спробах намагалася підкорити рекорд України в тязі становій серед юніорок 157,5 кг та зібрати суму, що відповідає нормативу майстра спорту міжнародного класу, але нажаль цього дня вага не підкорилася спортсменці. Герич Ніна (сума триборства 225 кг) та Черхавська Тетяна (сума триборства220 кг) у ваговій категорії до57 кг  вибороли срібну та бронзову нагороди.

Другого змагального дня на коломийському помості змагалися юнаки та юніори. Тріумфальним став виступ братів Дорохіних серед юнаків. У ваговій категорії до 59 кгІгор Дорохін виборов перемогу з сумою триборства 800 кг. Роман Дорохін у ваговій категорії до 74 кг виборов першу сходинку чемпіонату України з сумою триборства 655 кг.  В останній змагальній вправі (тязі становій) Роман встановив два рекорди України серед юнаків (253 кг та 257,5 кг). В даній ваговій категорії ще один спортсмен Львівської області – Андрій Дах посів третє місце з сумою триборства552,5 кг.

Десять представників Львівщини змагалися в пауерліфтингу серед юніорів. Серед них чотири спортсмени стали призерами чемпіонату та три виконали норматив майстра спорту України: Король Іван, Дацко Андрій, Адамчук Ігор. У ваговій категорії до 66 кг Місько Тарас посів друге місце з сумою триборства560 кг.

В останній змагальний день боротьбу продовжили представники важких вагових категорій. Грицан Юрій (вагова категорія до 93 кг) у напруженій боротьбі виборов бронзову нагороду з сумою триборства 847,5 кг, що лише на 5 кг нижче нормативу майстра спорту міжнародного класу. У ваговій категорії до 105 кг двоє спорстменів Львівщини Нижник Богдан та Адамчук Ігор вибороли призові місця. Богдан Нижник у напруженій боротьбі посів срібну сходинку чемпіонату України з сумою триборства 815 кг. Адамчук Ігор з сумою триборства790 кг отримав бронзову нагороду серед представників вагової категорії до105 кг.

За результатами виступів спортсменів Марія Ільницька, Дорохін Ігор, Дорохін Роман та Грицан Юрій будуть представляти Україну на чемпіонаті Європи серед юнаків та юніорів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: