Команда Львівської школи-інтернату №2 втретє представить Україну на чемпіонаті світу з футболу серед дитячих будинків

26 липня 09:18
Переглядів: 91
гол

Чемпіонат світу з футболу серед дитячих будинків «Надія на Мундіаль» відбудеться 26-27 липня на стадіоні «PEPSI ARENA» у Варшаві. Він складається з 2 етапів.

У перший день – у суботу, 26 липня – відбудуться групові відбіркові матчі, за результатами яких 6 команд змагатимуться за першість. В неділю, 27 липня, відбудуться фінальні ігри та гала-концерт, під час якого будуть нагороджені переможці.

У цьогорічному Чемпіонаті візьмуть участь 28 команд зі всього світу: Бразилії, Німеччини, Польщі, Росії, Нідерландів, Зімбабве, Монголії, Південної Африки, В’єтнаму. «Львівська команда сформована зі школярів різного віку – від 12 до 16 років. Для більшості - це перший досвід міжнародних змагань такого рівня. Впродовж останніх тижнів ми мали можливість інтенсивно тренуватись, перебуваючи у літньому таборі. Мета – докласти максимум зусиль для найкращих результатів», – розповідає тренер команди Максим Федотов.

Партнером організації поїздки команди є Дочірнє підприємство «Інтергал-Буд» ТОВ «Фірма «Інтергал». Нагадаємо, Львівська середня школи-інтернат №2 вже втретє бере участь у цих змаганнях. У 2011 році вихованці цього навчального закладу привезли золото, а у 2012 – срібний кубок

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: