Команда львівських медиків – переможець чемпіонату України з футболу серед лікарів

18 квітня 16:00
Переглядів: 267
Футбол

Цими вихідними  у м. Винники, на стадіоні ім. Богдана Маркевича, відбувся четвертий чемпіонат України з футболу серед лікарів. Цьогоріч у змаганнях участь взяли понад 100 лікарів з Києва, Рівного, Хмельницького, Івано-Франківська, Вінниці, Житомира, Харкова та Львова. Впевнену перемогу у турнірі здобули медики зі Львівщини. 

"Свій львівський осередок ми заснували на стадіоні "Україна" ще минулого року, - зазначив директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Богдан Чечотка. - Це стало важливим кроком у розвитку футболу серед лікарів області. Сподіваюсь, такі чемпіонати стануть щорічними і міжнародними". 

Зокрема у суботу команда львівських лікарів зіграла із командами Вінниці (1:0), Житомира (0:0) та Харкова (12:1). У неділю поборолася за місце у фіналі зі суперниками з Івано-Франківська. Матч команди завершили нічиєю. Однак завдяки кращим показникам у турнірній таблиці у фіналі із рівненськими медиками позмагалися таки львів’яни. З результатом 2:0 перемогла команда лікарів Львівщини.

Учасникам фінального матчу вручили пам'ятні медалі. А переможці отримали кубок IV чемпіонату України серед лікарів.

Також у рамках чемпіонату України з футболу медики відвідали Львівський дитячий будинок №1 та принесли дітям солодкі подарунки.

Зазначимо, турнір відбувся під егідою УФАМ, за підтримки Радника Президента України з гуманітарних питань Ольги Богомолець, директора департаменту охорони здоров’я Богдана Чечотки, мережі лабораторій "Ескулаб" та "Укрмедстар".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: