"Команда Росії" - "Українські отамани": більше ніж битва!

18 лютого 22:22
Переглядів: 215
українські отамани

21 лютого «Українські отамани» проведуть третій виїзний матч у нинішньому розіграші змагань WSB. Найближчої суботи наша команда, у Волгограді, зустрінеться з «Командою Росії».

21 лютого на «Українських отаманів» очікує одна з найбільш принципових та інтригуючих матчевих зустрічей сезону. Найближчої суботи, у виїзному матчі, «Отамани» зійдуться у ринзі з «Командою Росії». Матчева зустріч проходитиме у Волгограді в рамках шостого туру змагань Всесвітньої серії боксу.

До матчу з «Командою Росії» професіональний боксерський клуб «Українські отамани» підходить у статусі одного з лідерів підгрупи «А». За результатами попередніх проведених поєдинків наша команда посідає друге місце у підгрупі «А». В п’яти стартових турах «Українські отамани» здобули тринадцять залікових балів. В той час наші майбутні суперники, «Команда Росії», посідає третє місце підгрупи з дев’ятьма заліковими балами.

В останньому турі змагань WSB «Українські отамани» перемогли на виїзді «Алжирських пустельних яструбів» з рахунком 3:2. Перемогу також святкувала й «Команда Росії». Тижнем раніше росіяни розбили «Британських левових сердець»  з рахунком 5:0.

«Попереду нас очікує дуже непростий та в той самий час надзвичайно принциповий для обох команд поєдинок. Коли в ринзі зустрічаються українська та російська школи боксу, які на сьогоднішній день є одними з найсильніших у світі, – це завжди цікаво! Тому від найближчої матчевої зустрічі я очікую безкомпромісних двобоїв, – зазначив головний тренер «Українських отаманів» Михайло Мельник. – Єдине я прохаю не спекулювати нашим майбутнім матчем в політичному аспекті. Адже, скажу відверто, це заважає нашим боксерам та тренерам у підготовці. Ми всі чудово розуміємо, яка наразі на нас покладена відповідальність, тому прикладемо усіх зусиль аби порадувати усю Україну хорошими боями та вдалим результатом. Я впевнений у своїх хлопцях, як і вони впевнені у своїх силах, тому їдемо до Росії здобувати залікові бали!». 

Склади учасників матчевої зустрічі будуть відомі 18 лютого.

«Українські отамани» беруть курс на Волгоград у четвер, 19 лютого, а вже за день, 20 числа, наша команда прийматиме участь у головному перед матчевому заході – офіційній процедурі зважування команд-учасниць матчевого протистояння.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: