Команда тернопільських сноубордистів – переможець Чемпіонату України 2015 року

13 березня 12:38
Переглядів: 182
сноубординг

12 нагород здобули на Чемпіонаті України серед дорослих і юніорів та на міжнародних змаганнях за участю спортсменів з шести областей України і сноубордистів з Польщі, Грузії, Чехії та Угорщини вихованці Тернопільської СДЮСШ «Екстрім» міської ради та обласної школи вищої спортивної майстерності. Такі старти відбувались на спорткомплексі «Красія» Закарпатської області, і наші земляки вибороли дві золотих, п’ять срібних та п’ять бронзових медалей. У командному заліку Чемпіонату України команди Тернопільської області, обласної школи вищої спортивної майстерності та СДЮСШ «Екстрім» стали переможцями.

Сноубордисти виступали у дисциплінах «паралельний слалом», «паралельний слалом-гігант» та вперше змагались у такому небезпечному виді як «сноубордкрос». Медалі міжнародного старту, який контролював ФІС-делегат з Чехії Міхал Дворак, здобули тернополяни – випускниця Тернопільського технічного університету майстер спорту Оксана Дмитрів (ФСТ «Колос»), на рахунку якої «срібло» та «бронза», і студент ТНЕУ Тарас Бігус (ФСТ «Динамо»), який завоював бронзову нагороду. Вони ж вибороли нагороди у чемпіонаті України зі сноубордкросу – Тарас став чемпіоном, а Оксана була третьою. Також у цій дисципліні Оксана Мерц посіла друге місце.

Бронзову нагороду чемпіонату України в паралельному слаломі серед дорослих отримала студентка ТНЕУ Ірина Грещук (ФСТ «Колос»). Призерками серед юніорок стали випускниця школи № 23 Оксана Мерц (ФСТ «Колос»), здобувши дві срібних і бронзову медалі, та студентка ТНЕУ Тетяна Копчак (випускниця ЗОШ № 20, ФСТ «Динамо»), у якої срібна і бронзова нагороди. Чемпіонкою серед дівчат у сноубордкросі стала учениця школи № 20 Тетяна Тарнавська (ФСТ «Динамо»).

На жаль, не обійшлося без травм в дисципліні сноубордкрос, де багато спортсменів, включаючи двох тернополян, травмувалися у кваліфікаційних заїздах на складних віражах і не змогли стартувати у фіналах.

До перемог спортсменів вели педагогічний колектив СДЮСШ в складі тренерів Наталі Пазунки, Андрія Бігуняка, Віталія Моравля, інструктора Тетяни Романишин та директора Володимира Ліщука, цілеспрямована праця яких дала відповідні результати.

Зважаючи, що наша країна веде війну, тернопільські сноубордисти завдячують за фінансове забезпечення для участі у змаганнях Департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації (директор Віктор Мацикур), управлінню сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради (начальник Микола Круть), обласній школі вищої спортивної майстерності (директор Олег Любінський).

Значну допомогу надали обласні фізкультурно-спортивні товариства «Динамо» (начальник Володимир Небесний), «Колос» (начальник Георгій Гунтік), а також та Народні депутати України Роман Заставний, Ігор Побер, Ярослав Джоджик, Олексій Кайда. Вкладені їхні особисті кошти забезпечували повноцінні виступи тернопільських сноубордистів під час тренувань та змагань.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: