Команда U-14 Академії футболу "Скала" - переможець турніру "Кубок Удеча - 2017"

25 серпня 14:24
Переглядів: 241
Скала

Протягом трьох днів, 16-18 серпня, Жидачів став центром дитячого футбольного свята. Тут відбувався черговий вже 15-й за ліком Міжнародний юнацький турнір «Кубок УДЕЧА-2017», присвячений Дню Незалежності України і 50-річчю Жидачівської ДЮСШ.

Організатором змагань власне була Жидачівська ДЮСШ за підтримки Жидачівської міської ради. Участь у турнірі взяло 10 команд, сформованих з юнаків 2004 року народження та молодших: з Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Закарпатської  областей, а також гості з Латвії – команда міста Вієсіте. Серед учасників змагань було й два колективи структури Академії футболу «Скала»: команда U-14, яку готував старший тренер Іван Бубісь (вона й стала переможцем турніру),  та стрийська філія АФ «Скала», в якій зібрані лише місцеві хлопці зі Стрийщини, під керівництвом тренера Володимира Витака.

На першому етапі команди були розподілені на на дві групи: «А» та «В» по 5 команд у кожній. Після закінчення групового турніру відбулися фінальні матчі, у яких визначилися остаточні місця: переможці груп зіграли між собою, другі з другими і т. д. Тривалість гри – два тайми по 20 хвилин кожен.

До групи «А» потрапили такі команди: АФ «Скала» (Моршин), «Мункач» (Мукачево), «Ніка» (Івано-Франківськ), «Галичина» (Львів) та команда з Нового Роздолу.

Склад учасників групи «В»: «Скала» (Стрий), ДЮСШ (Миколаїв), ДЮСШ (Козова), ДЮСШ (Жидачів) та команда міста Вієсіте (Латвія).

Усі матчі відбувалися на полі міського стадіону «Авангард». У перший ігровий день команда Академії футболу «Скала» U-14 розгромила львівську «Галичину» - 5:0. Тут забитими м’ячами відзначилися Денис Почапський, який став автором «покеру» та Назар Русяк. А потім – й мукачівський «Мункач» - 6:0 (двічі відзначилися Денис Почапський та Матвій Янко і ще по голу провели Назар Русяк та Марко Кицун). Наступного ігрового дня, 17 серпня, вихованці Івана Бубіса продовжили переможну серію, розгромивши івано-франківську «Ніку» - 3:0 (Денис Почапський, Віталій Сумка та Назар Дерещук) і команду з Нового Роздолу – 9:0.

В останній ігровий день, 18 серпня, відбулися фінальні матчі, у яких визначилися остаточні місця, та урочисте закриття змагань. Посівши підсумкове перше місце в своїй групі, у вирішальному матчі за звання переможця турніру вихованців Івана Бубіса очікували господарі змагань: команда жидачівської ДЮСШ. Команда з Жидачева добре вивчила гру нашої команди, тому з перших хвилин всією командою розташувалася поблизу своїх воріт, прагнучи будь-що відстояти свої ворота у недоторканості і перевести визначення переможця у серію післяматчевих пенальті. У підсумку Жидачеву це вдалося. Регламентований час, незважаючи на велику перевагу команди АФ «Скала» U-14,  завершився без голів. Отож, долю матчу вирішила футбольна «лотерея», де кращими були юні моршинці – 4:1, які й закономірно стали переможцями змагань. Наші вітання! Треба відзначити й такий факт, що протягом турніру хлопці Івана Бубіса не пропустили жодного голу (не враховуючи один м`яч з серії післяматчевих пенальті) у свої ворота.

Третє місце виборола команда «Мункач» з міста Мукачева Закарпатської області.

Після закінчення змагань старший тренер Академії футболу «Скала» Іван Бубісь відзначив, що головною метою участі у змаганнях було якнайкраще підготуватися до чемпіонату Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у вищій лізі, який розпочинається 9 вересня. 

І на завершення для статистики зафіксуємо прізвища тих, хто виборював для команди моршинської Академії футболу «Скала» звання переможця:

воротарі – Іван Пахолюк, Руслан Гребеняк, Мирослав Синяк; польові гравці – Роланд Климак, Назар Русяк, Данило Чубатюк, Андрій Романович, Матвій Янко, Назар Дерещук, Віталій Трохимчук, Марко Кицун, Петро Сусак, Денис Почапський, Віталій Сумка, Девід Чередніченко, Ігор Іванюк, Олег Іванус, Олег Плесовських, Олександ Кущ. Через травми не змогли взяти участь у змаганнях Вадим Демко, Серій Варварич та Олександр Кучинський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: