Команда "УФК-Карпати – 2001" зіграла на турнірі у Кракові

11 червня 21:02
Переглядів: 262
ФК Карпати Львів

Наймолодші футболісти Академії футболу «УФК-Карпати» – команда, сформована з гравців 2001 року народження, на запрошення Краківської Академії футболу-21 виїжджала до Польщі, де взяла участь у традиційному дитячому міжнародному турнірі на Кубок бургомістра містечка В’єлічкі, що є передмістям Кракова.

Впродовж турніру наші хлопці заграли шість ігор, в яких отримали три перемоги, один матч закінчили унічию і в двох зустрічах поступилися суперникам. Ігри проходили за коловою системою і в підсумку команда «УФК-Карпати – 2001» серед семи учасників посіла 4-е місце. Зазначимо, що кращим бомбардиром команди став Олексій Усанов, на рахунку якого три забитих голи. По разу відзначились Олексій Сич та Вадим Мельнійчук.

Слід додати, що наша команда була на рік молодшою за своїх суперників – до турніру допускались гравці 2000 року народження і молодші. Як резюмував тренер юних «левів» Роман Гнатів: «Незважаючи на місце, яке посіла команда, хлопці проявили себе добре, показали змістовну гру, виявили характер та волю до перемоги. А найголовніше – набрались досвіду у міжнародних зустрічах»

РЕЗУЛЬТАТИ ІГОР КОМАНДИ «УФК-КАРПАТИ» НА ТУРНІРІ:

«Академія футболу-21 – 2001» (Краків) – 2:0

«Вісла» (Краків) – 0:1

«Гурнік» (В’єлічка) – 1:1

«Легія» (Гданськ) – 1:0

«Прогрес» (Краків) – 1:0

«Академія футболу-21 – 2000» – 0:3

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: