Команда "УФК-"Карпати" U-15 на старті фіналу ДЮФЛУ зазнала поразки

22 червня 19:23
Переглядів: 710
Про Карпати

Команда клубної Академії футболу «УФК–»Карпати» U-15 у першій грі групового етапу фінальної частини першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України сезону-2014/2015 серед команд, сформованих з юних гравців, які народилися не раніше 1-го січня 2000 року, з мінімальним рахунком 0:1 програла своїм одноліткам з миколаївського «Торпедо»–ВУФК».

«УФК–»Карпати» U-15 (Львів) – «Торпедо»–ВУФК» U-15 (Миколаїв) – 0:1 (0:0)

21 червня. Початок – 18:00. Одеса. CОК «Люстдорф», поле № 3. Сонячно. +25°С.

«УФК–»Карпати» U-15: Харчук, Нестерук, Харжевський, Олексів (Куртяк, 47), Слива, Панчишин, Рудюк (Демків, 62), Руніч (Кормош, 56), Сидорук, Дудинський, Піхоцький (Лях, 40).

Вилучення: Харжевський (50, фол останньої надії).

Фаворитом матчу перед його початком більшість фахівців вважала львівську команду, яка минулого сезону здобула срібні нагороди першості ДЮФЛУ. Та виявилося, що дебютант фінального турніру у даній віковій категорії – суперник не з простих. Команда миколаївського «Торпедо»–ВУФК» не лише сформована з кремезних гравців, а й у футбольному плані готова зовсім не погано. З перших хвилин стало зрозуміло, що на суперників чекає не легке протистояння, а передбачити його підсумковий результат дуже складно.

Перший тайм пройшов у загалом рівній боротьбі з невеличкою територіальною перевагою карпатівців. «Зелено-білі» за рахунок кращого контролю м’яча більше комбінували, але перший гострий момент у грі, який цілком міг закінчитися взяттям воріт суперника, мали торпедівці. На 5-й хвилині припустилися позиційної помилки львів’яни і гравець миколаївської команди вийшов один на один з воротарем, але після його удару круглий пройшов вище поперечини. Підопічні Володимира Вільчинського та Івана Павлюха відповіли небезпечним прострілом з флангу від Сидорука, але Дудинський замешкався і в підсумку не встиг пробити по воротах. В подальшому до перерви (нагадаємо, команди даної вікової категорії проводять матчі у форматі два тайми по 35 хвилин) більше по-справжньому гольових моментів ні в галичан, ні в хлопців з берегів Буга не було, тож на відпочинок команди пішли за «сухого» рахунку.

У другому таймі гра була дещо іншою. Користуючись перевагою у антропометрії, «Торпедо»–ВУФК» почало нав’язувати «УФК–»Карпатам» силовий футбол і поступово, за рахунок виграшу боротьби на другому поверсі, почала виникати напруга поблизу володінь Харчука. Особливу загрозу несли стандарти і зрештою саме після одного з них м’яч опинився у сітці «зелено-білих». На 48-й хвилині після подачі зі штрафного удару верхом зав’язалася боротьба на другому поверсі, у фіналі якої круглий відскочив прямо в ноги гравцю торпедівців і він щосили пробив в дотик по воротах. Зреагувати на гармату з лічених метрів Харчуку природно не вдалося і рахунок став 1:0 на користь миколаївців.

А ще за дві хвилини карпатівці опинилися в зовсім незавидному становищі. За фол останньої надії арбітр видалив з поля оборонця нашої команди Харжевського. Маючи на одного гравця більше і ведучи в рахунку, «Торпедо»–ВУФК» відверто почало сушити гру. Миколаївці максимально спрощували свої дії, дбаючи перш за все про безпеку своїх воріт. Гра на результат зрештою його їм і принесла. Підопічні Володимира Вільчинського та Івана Павлюха до самого фінального свистка намагалися врятувати бодай нічию, але відігратися в меншості так і не змогли.

Додамо, що сьогодні, 22 червня, на «зелено-білих левів» чекає протистояння з однолітками харківського «Металіста», які сьогодні з рахунком 0:3 поступилися київському «Динамо».