Команда з Підволочиська "Збруч-Мото" стала срібним призером другого етапу чемпіонату України з мотокросу

06 червня 13:42
Переглядів: 347
мотокрос

У селі Мислова, що поблизу Підволочиська, на мото-трасі СК "Збруч-мото" відбувся ІІ-ий етап Чемпіонату України з мотокросу (кантрі-крос). Організували змагання Федерація мотоциклетного спорту України за сприяння управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської облдержадміністрації.

У заході взяли участь сорок спортсменів із шести команд. Перегони на мотоциклах та квадроциклах проводились за такою програмою: на мотоциклах з об’ємом двигуна до 50 см³ — спортсмени віком 5-9 років; до 65 см³ — спортсмени віком 8-12 років; до 85 см³ — спортсмени віком 11-14 років; 150 см³ і більше (OPEN) — від 15 років і старші; клас "Квадро" — від 16 років і старші.

Згідно регламенту, такі змагання проводяться в один заїзд тривалістю 1 год 30 хвилин на закритій трасі довжиною 4-12 км. Для наймолодших спортсменів 50 см³ і 65 см³ — один заїзд тривалістю 30 хвилин, а для спортсменів на мотоциклах 85 см³ — 60 хв. Переможець визначається таким чином: протягом вказаного часу спортсмени намагаються пройти найбільшу кількість кіл, а після закінчення часу лунає постріл ракети і спортсмени повинні якнайшвидше дістатися фінішу. Переможцем вважається той, хто подолав найбільше кіл, а у випадку однакової їх кількості між суперниками, перемагає той, хто дістався до фінішу першим.

Отож, за результатами ІІ етапу чемпіонату України з мотокросу переможцями стали:

Клас 50 см (діти 2005-2009 р.н.) Парніцький Назар (м. Підволочиськ, "Збруч-Мото") Курош Василь (м. Хуст, "Хуст-Екстрім") Лелет Олександр (м. Косів, МК "Хайлендерс")

Клас 65 см (діти 2001-2005 р.н.) Штефуца Едуард (м. Хуст, "Хуст-Екстрім") Слободзяний Ілля (м. Підволочиськ, "Збруч-Мото") Пеняга Назарій (м. Підволочиськ, "Збруч-Мото")

Клас 85 см (підлітки 1998-2002 р.н.) Уточкін Данило (м. Підволочиськ, "Збруч-Мото") Куріпа Максим (м. Чернівці, "Хуст-Екстрім") Курищук Дмитро (м. Косів, МК "Хайлендерс")

Клас 150 см (юнаки 1999 р.н. і старші) Мартиненко Артем (м. Червоноград, "Хуст-Екстрім") Андрецуляк Василь (м. Косів, МК "Хайлендерс") Приймачук Сергій (м. Івано-Франківськ, команда Косівського ТСОУ)

Клас OPEN (150 і більше) (юнаки 1998 р.н. і старші) Кричфалушій Андрій (м. Хуст, "Хуст-Екстрім") Малаєв Андрій (м. Чернівці, "Брют-Буковина") Скрипніков Олег (м. Чернівці, "Брют-Буковина")

Клас "Аматори" (1996 р.н. і старші) Марченко Максим (м. Хуст) Мамчур Максим (м. Хмельницький) Білик Олександр (м. Чортків)

Клас "Квадро" (1997 р.н. і старші) Курищук Руслан (м. Косів, МК "Хайлендерс") Михайло Галинський (м. Івано-Франківськ, команда Косівського ТСОУ) Юрій Жирош (м. Хуст, "Хуст-Екстрім")

Результати у командному заліку:

м. Хуст — "Хуст-Екстрім" — 259 оч.

м. Підволочиськ — "Збруч-Мото" — 244 оч.

м. Косів — МК "Хайлендерс" — 234 оч.

м. Косів "Команда ФМС Косівщини ТСОУ"

м. Чернівці "Брют-Буковина"

м. Хмельницький – МК ТСОУ

Чемпіон України у кожному класі визначиться за сумою чотирьох етапів. Нагадаємо, що перший етап змагань відбувся 16-18 травня в місті Косів, другий — проходив 23-24 травня у Підволочиську.

Третій етап чемпіонату запланований на 4-6 липня в місті Бояни Чернівецької області, а четвертий — на 3-5 жовтня в Новодністровську Чернівецької області.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: